Тисячі жителів Лондона вийшли на мітинг проти виключення транс*людей з-під заборони на “конверсійну терапію”

Тисячі людей вийшли на Даунінг-стріт 10 квітня на знак протесту проти рішення уряду Великобританії виключити трансгендерних людей з-під заборони так званої “конверсійної терапії”.

Права трансгендерів – це права людини“, “ЛГБ з буквою Т” – ці та інші гасла звучали на мітингу, кількість учасників якого, як повідомляє “Gaytimes”, збільшилася втричі протягом півгодини. Як зазначає видання, демонстрація виявилася настільки багатолюдною, що поліції довелося перенаправити автомобільний рух через інший район.

На мітингу виступили ЛГБТ-активісти та знаменитості, серед яких – відома британська англіканка-євангелістка Джейн Озанн та правозахисник Пітер Тетчелл.

Багато плакатів та виступаючих закликали до всеосяжної заборони “конверсійної терапії”. Деякі мали зображення Бориса Джонсона, адміністрація якого, як повідомлялося раніше, відмовилася від свого зобов’язання заборонити цю практику для всіх ЛГБТ-людей. Реакція на цей крок виявилася досить різкою з боку ЛГБТ-спільноти та її союзників. Так, було скасовано національну ЛГБТ-конференцію за участю влади.

Нагадаємо, “конверсійна терапія” – це спроба змінити сексуальність чи гендерну ідентичність людини з використанням таких методів, як електрошок чи молитва. Ця практика дискредитувала себе з погляду науки. Деякі порівнюють її з тортурами.

Зобов’язання заборонити “конверсійну терапію” було ухвалено ще адміністрацією Терези Мей у 2018 році, але досі воно не реалізовано. Плани щодо заборони були відкладені вкотре напередодні виборів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією