Тім Кук: «Бути геєм – найкращий Божий подарунок»

Тім Кук зробив камін-аут майже 10 років тому, але здається, що минула ціла вічність. Бо якщо ти зараз очолюєш велику світову компанію, відкритися світу набагато простіше. А тоді «яблучник» Кук став першим гендиректором у світі, який оголосив про свою гомосексуальність.

Так, дійсно першим! Бо тоді серед 500 найбільших корпорацій світу лише Apple мала керівника-гея. Скільки гомофобів «зламалися» після того камін-аута! Але, як бачите, не перестали користуватися айфонами. Бо писати свої безглузді коментарі з новенького «яблучка» набагато простіше!

Тім Кук дуже надихався ЛГБТ-людьми, які у минулому боролися за рівність. Та зізнався, що дуже хотів стати прикладом для наступних поколінь. «Це як в кодуванні. Сприймайте свою гомосексуальність не як баг, а як фічу», – розказав гендиректор Apple в одному з інтерв’ю.

А ще Apple намагаються використовувати свій вплив, щоб боротися з гомофобними законами. У 2022 році компанія засудила гомофобного політика з Техасу, який виступав проти трансгендерних дітей. Apple почала збирати підписи інших великих корпорацій, аби протистояти цьому.

Тім Кук – гордий гей, яким ми також пишаємося. Сподіваємося, iPhone 15 нарешті з’явиться функція розпізнавання гомофоба – якщо ти проти ЛГБТ, то спробувати «яблучко» не вийде.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією