Терапія бодіпозитивного масажу з Майклом Квінічетом

Ліцензований масажист (і ведмідь) Майкл Квінічетт з Нью-Йорка розповідає про свою практику бодіпозитивного масажу і дає поради, як знайти бодіпозитивного масажиста поруч з вами.

Хоча це правда, що в русі бодіпозитиву досягнуто значного прогресу, нам ще належить пройти довгий шлях. Сумна правда полягає в тому, що на великі тіла все ще дивляться зверхньо і все ще зневажають у нашій культурі та суспільстві, і, здається, цьому не буде кінця-краю. Це повсюдне явище, яке заважає людям з великими тілами жити повноцінним життям.

Навіть коли справа доходить до турботи про себе, великих людей сором’язливо відсувають на узбіччя. Хто з нас з нетерпінням чекає на візит до лікаря і скільки разів ми бачили відео, де люди сміються над товстунами у спортзалі? Нам доводиться думати раз, двічі, навіть тричі, перш ніж виконувати завдання, про які нашим худорлявим колегам взагалі не доводиться думати. Щось таке просте, як похід у спа-салон чи на масаж, може швидко перетворитися на принизливе приниження для повних людей.

На щастя, є такі люди, як Майкл Квінічетт, які усвідомили цю проблему в масажній спільноті та намагаються виправити її власною практикою. Починаючи новий рік, ми повинні приймати своє тіло таким, яким воно є, і не ставити перед собою необґрунтованих цілей і вимог. Здоров’я – це, звичайно, важливо, і ми всі повинні прагнути до нього, і гарним початком є ретельний масаж, який може допомогти зцілити розум, тіло і дух; і Майкл робить свій внесок у те, щоб забезпечити ВСІ тіла любов’ю і увагою, на яку вони заслуговують.

Джон Ернандес (JH): Розкажіть про те, як ви прийшли до розуміння необхідності практики бодіпозитивного масажу.

Майкл Квінічет (MQ): У квітні 2016 року я закінчив школу масажу в Колумбусі, штат Огайо, і незабаром після цього я поставив “Ліцензований масажист” у розділі “Робота” в додатку Growlr. Мені написали кілька ведмедів, які сказали, що хотіли б отримати масаж від мене, тому що я чоловік, ведмідь, ґей, я виглядаю як сильний хлопець, який може глибоко натискати, і передбачалося, що я не буду судити їх через їхній розмір (правильне припущення)!

З роками ці хлопці почали розповідати мені свої жахливі, дискримінаційні історії про масаж, засновані в першу чергу на їхній вазі. Коментарі на кшталт “ти занадто великий для моїх рук” або “мій стіл не звик до людини твого розміру”. Один хлопець з Північної Каліфорнії розповів мені, що майже годину їхав до масажиста-ґея, щоби той зачинив перед його носом вхідні двері, бо “він був завеликий”. Я не можу собі уявити поїздку на машині додому після того, як мені відмовив масажист-ґей!

Як і більшість бізнесменів, я знав, що мені потрібна ніша, щоб диференціювати себе, але чого я не очікував, так це того, що ніша знайде мене. Ведмежа спільнота прийняла мене з самого початку, і я вирішив подвоїти зусилля і віддячити. Я почав співпрацювати з North American Bear Weekend (NAB), Drenched Fur (R.I.P.), Lazy Bear та International Bear Convergence (IBC), де я допомагав збирати гроші для команди AIDS/Lifecycle Massage Team.

Я також був волонтером у CLAW та LA Leather Getaway у спа-салоні для тих ведмедів, які цікавляться збоченнями та БДСМ. Щоб не оминути увагою пухнастиків, я також співпрацював з Bigger Vegas, щоб робити масаж у 2019 та 2021 роках (де учасник подкасту Big Fat Gay Podcast розповідав про свій досвід масажу, епізод 104). Лише коли я переїхав до Сакраменто, штат Каліфорнія, у 2018 році, я зрозумів, що транс-/небінарна спільнота також резонує з моїм бодіпозитивним фокусом. Усі безглузді стигми та упередження, пов’язані з гендером і сексуальністю, також були живі й здорові в більшій спільноті масажисток і масажистів. Так багато транс*людей (зокрема, транс*чоловіків) відчували дискомфорт, відвідуючи традиційні спа-салони, але також соромилися звертатися до цисгендерних масажистів-ґеїв, оскільки всі ми знаємо чимало геїв, які мають токсичні погляди на транс-спільноту загалом.

Коли я переїхав до Палм-Спрінгс у 2020 році, до мене звернулися дві вродливі жінки з великими розмірами, щоб зробити масаж. Вони відвідували цей район і були вдячні, що знайшли ліцензованого масажиста, який би не засуджував їх через їхні розміри чи професію (сьогодні ми б назвали їх творцями контенту).

Коротше кажучи, моя бодіпозитивна масажна терапія – це не просто крилата фраза для товстунів. Вона охоплює всі тіла, і крапка.

Фото: Steven Michael Photography

JH: І ми любимо це бачити! На своєму сайті ви описуєте, як отримували масаж від терапевта, який відчував помітний дискомфорт, працюючи над вашим тілом. Можете описати його дії і те, що ви відчували?

MQ: Я пішов до відомого, національно визнаного традиційного спа-салону, і коли я лежав на столі, то відчував певний дискомфорт від невербальної комунікації. Наприклад, коли масажистка намагалася загорнути мою ногу в простирадло, вона продовжувала бурчати, пихкати і пихкати. Я міг би допомогти їй, якби вона попросила. Найбільшою проблемою була анкета (папірець, який ви заповнюєте перед початком масажу). Я зазначив, що мені особливо потрібна додаткова увага до сідниць і привідних м’язів. Під час масажу вона майже не працювала над моїми сідницями і повністю уникала моїх привідних м’язів (внутрішня частина стегна).

Після масажу я запитав її, чому вона не працювала над моїми привідними м’язами. Вона відповіла, що їй не дозволено працювати в цій області. Я вийшов з кабінету і поскаржився на рецепції. Я розповів на рецепції, що вона сказала, і вони відповіли, що компанія не має політики уникати області придаткових м’язів. У мене було так багато запитань:

Чи робив я щось таке, від чого їй було некомфортно?

Я не сподобався їй як людина?

Вона думала, що я хочу сексуального масажу?

Для мене це був брак спілкування.

ЦЕ моя головна проблема з більшою спільнотою масажистів. Мій заклик до всіх боді-майстрів – не мовчати! Ви відповідальні. Ви повинні показувати приклад, ставити запитання, встановлювати межі, не робити припущень і переконатися, що клієнт точно знає, що він отримає, а чого не отримає. Нерозуміння та відсутність комунікації спричиняють стільки непотрібних суперечок, які посилюються суспільством, що дивиться на великих людей зверхньо. Не дивно, що так багато великих людей не хочуть робити масаж!

Фото: Steven Michael Photography

JH: Справді! Я знаю, що з цієї причини я дуже неохоче йду на масаж. Як ваші послуги виправляють проблеми, які ви помітили у звичайних спа-салонах і терапевтів?

MQ: Представлення має значення. Модель на моєму сайті, візитці та в соціальних мережах – це волохатий ведмідь зростом 6 футів і вагою 300 фунтів. Більшість звичайних спа-салонів і терапевтів не мають ведмедя в якості головної моделі, що представляє їхню компанію, не кажучи вже про те, що ведмеді не є працівниками, які насправді роблять масаж. Більшість спа-салонів не беруть на роботу масажистів-чоловіків. Крім того, як незалежний практик, я встановлюю власні правила. Тож ніяких дурних правил, які не мають сенсу (наприклад, накриватися простирадлом, як показано на моїх фотографіях). Крім того, будучи ведмедем, я можу зрозуміти досвід інших ведмедів. Я знаю, як це, коли тебе судять через твій розмір. Нарешті, я чорношкірий ведмедь. Чорні чоловіки (і жінки) казали мені, що вважають за краще мати справу з чорним LMT, щоб продовжувати обіг чорного долара, а також тому, що у них були проблеми з білими масажистами.

Нам потрібно НАБАГАТО більше чорношкірих ліцензованих масажистів! Якщо це ви, зв’яжіться зі мною і давайте поспілкуємося!

JH: А які інструменти та обладнання ви використовуєте, щоб задовольнити більші типи тіл і людей з різними рівнями здібностей?

MQ: Мій масажний стіл у домашній студії в Асторії (Квінз, Нью-Йорк) – це алюмінієвий стіл (Oakworks), який ширший, довший і витримує більшу вагу, ніж стандартний масажний стіл, який можна знайти у спа-салоні. Він також легкий, що дозволяє легко переносити його додому, в готелі та Airbnb. Можливість робити масаж у себе вдома – це чудово для тих, хто має проблеми з пересуванням (і вам буде приємно просто перевернутися і лягти спати, коли ми закінчимо). Ще одна проблема, з якою стикаються деякі ведмеді, лежачи на масажному столі, – це підставка для обличчя. Вона може бути нестабільною, а подушка може бути замалою для ведмедя з великою шиєю! Oakworks має підставку для обличчя Quicklock, яка є надзвичайно міцною і може обертатися в декількох площинах для максимального комфорту. Також замість традиційного валика (кругла річ, яку кладуть під ноги), який може бути настільки м’яким, що фактично не забезпечує підтримку спини або ніг, я використовую поролоновий валик. Нарешті, я тримаю свій стіл набагато нижче, ніж більшість масажистів, і це допомагає мені допомагати ведмедям, пухнастикам, чоловікам “певного віку”, а також тим, хто пересувається в інвалідному візку або на милицях, набагато легше залазити на стіл і вилазити з нього.

Фото: Steven Michael Photography

JH: Звучить обнадійливо! Яку техніку масажу ви обираєте і де ви навчалися?

MQ: Я обожнюю тайський масаж. Коли хлопці запитують мене про тайський масаж, я зазвичай описую його як заняття йогою, де всю роботу виконую я. Я штовхаю, тягну і скручую ваші руки, ноги і тулуб у позиції, схожі на йогу. Традиційно це робиться на килимку на підлозі, але я адаптував його до західної естетики, оскільки ми звикли робити масаж на столі. Залежно від ваших уподобань, масаж може бути жорстким або дуже м’яким і ніжним. Крім того, традиційно його роблять повністю одягненим, і майстри в Таїланді (і донині) виходять на суботній нічний ринок або великий недільний ринок у Чіангмаї і роблять тайський масаж буквально прямо на вулиці, на очах у всіх.

Моя подорож до тайського масажу почалася в липні 2017 року, коли я відвідав традиційний (підлоговий) клас тайського масажу. Потім у серпні 2022 року я пройшов курс настільного тайського масажу з Роном Гарсією в Інституті масажу Somatherapy поблизу Палм-Спрінгс, штат Каліфорнія. Нарешті, в січні 2023 року я відвідав Чіангмай, Таїланд, щоб пройти індивідуальний курс просунутого тайського масажу з Лар Танакріт Кхамтанонг, тайським масажистом-ґеєм, який також викладає у відомій Міжнародній школі тайського масажу (ITM).

Моя початкова ліцензія на масаж видана Американським інститутом альтернативної медицини, яку я отримав 15 квітня 2016 року в Колумбусі, штат Огайо, через Державну медичну раду штату Огайо, закінчивши навчання з відзнакою Summa Cum Laude.

Фото: Steven Michael Photography

JH: Як би ви заохотили людей, які можуть бути сором’язливими, спробувати масаж?

MQ: Чудове запитання. Ваше тіло священне, і щоб дозволити комусь доторкнутися до вас, потрібна згода, довіра та безпека. Якщо хтось хотів би спробувати мій масаж, але був трохи сором’язливим, я б спочатку зателефонував, щоб вислухати його побоювання. А ще краще ми могли б зустрітися особисто (якщо ви перебуваєте в районі Нью-Йорка) або організувати дзвінок по Zoom. Дозволяючи незнайомій людині торкатися вашого тіла, ви ставите себе у вразливе становище, і єдиний спосіб почуватися комфортно з вашим потенційним масажистом – це фактично взаємодіяти з ним, переконатися, що вам комфортно з ним і його енергією, і що ви відчуваєте себе в безпеці. Зробіть все це ДО того, як записатися на сеанс.

JH: Чудова порада. Багато ведмедів, і я, безумовно, теж, мають надлишкове волосся на тілі. Чи існують техніки для роботи з більш волохатими хлопцями, щоб масаж не був болючим?

MQ: Ще одне чудове запитання. Коротка відповідь – так. Все залежить від техніки та досвіду масажиста. Існують трюки щодо позиціонування, тиску і навіть використання рушників, які є ефективними. До речі, існують техніки масажу, які передбачають потягування за волосся на маківці! Це форма міофасціального розслаблення, але не хвилюйтеся, я не буду використовувати цю техніку (якщо тільки ви не захочете, щоб я її використовував, лол).

Фото: Steven Michael Photography

JH: Думаю, я б відмовився від цього, ха-ха! Ведмеді з Нью-Йорка можуть замовити масаж. Чи можете ви порадити ведмедям в інших місцях, як знайти місцевого масажиста?

MQ: Я називаю масаж “другою найдавнішою професією”, головним чином тому, що ви можете кинути камінь і знайти когось або бізнес, який робить масаж. Якщо ви шукаєте масажиста у вашому районі, я рекомендую задати собі наступні питання, щоб визначити ваші конкретні потреби:

1-Чому вам потрібен масаж?

2-Чи можете ви отримати те, що ви хочете від масажу через друга, або для цього потрібен хтось з формальною освітою масажиста?

3-Якщо вам потрібен хтось на кшталт ліцензованого масажиста, попросіть направлення у місцевого друга, колеги або зверніться до місцевих груп у соціальних мережах. Люди люблять давати рекомендації.

4-Google.com. Введіть, який вид масажу вам потрібен, і проведіть дослідження. Якщо ви живете в Сполучених Штатах, більшість людей, які мають формальну освіту в галузі масажу, називаються “ліцензованими масажистами”. У Каліфорнії їх називають “сертифікованими масажистами”. Загалом, якщо вам потрібен більш глибокий масаж або ви відновлюєтеся після травми, ви повинні переконатися, що він має певну підготовку.

Якщо ви шукаєте бодіпозитивного масажиста, погугліть його. Це дуже популярна фраза, і, можливо, вам вдасться знайти масажиста, дружнього до ведмедів.

5-Перейдіть на їхній веб-сайт (якщо у них немає веб-сайту, я б вважав це жовтим прапором). Зателефонуйте або напишіть їм і скажіть, чого ви хочете. Якщо у них немає номера телефону, не йдіть (це червоний прапорець).

Є велике застереження щодо всього, про що я говорив до цього моменту. Будемо реалістами. Ми ведмеді і любимо займатися сексом. Термін “масаж” – це загальний термін, який може означати багато речей для багатьох людей. Ми всі чули про убогі салони, які беруть плату за “додаткові послуги”. Щоб внести ясність, я ліцензований масажист, який робить лікувальний, несексуальний масаж. Є багато людей, які пропонують сексуальні послуги, і я аплодую їм. Секс-праця – це робота.

JH: Чудова порада. А як до вас можна записатися на прийом?

Ви можете записатися на прийом, зателефонувавши або написавши мені на 646.504.7233, або онлайн на моєму сайті michaelqmassage.com.

MQ: Чудово! Щиро дякую, що приєдналися до мене, Майкле, і за всю вашу дивовижну роботу!

Фото: Steven Michael Photography

Джон Ернандес

Джон Ернандес – головний редактор журналу Bear World. Окрім ведмежої культури, він спеціалізується на написанні розважальних статей з особливим акцентом на фільмах жахів та жанрових фільмах. Живе в Нью-Йорку з чоловіком.

Джерело


Публічні сторінки клубу “Ukrainian Bears”:

Instagram – https://www.instagram.com/ukrainian_bears
Facebook – https://www.facebook.com/Ukrainianbears/
Telegram – https://t.me/vedmednyk
Тік-Ток – https://www.tiktok.com/@vedmednyk

Розваги та знайомства:

Instagram “Bears of Ukraine” – https://instagram.com/bears.ukraine
Facebook – https://www.facebook.com/groups/BearsUA/
Telegram – https://t.me/joinchat/G4LtF0KdvNOtMVuUQeuNFw 
Telegram 18+ – https://t.me/+UT–kFgAN2i8sRg4

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією