Tbilisi Pride: правляча партія вибрала ненависть як стрижень передвиборчої кампанії

Неурядова організація Tbilisi Pride прокоментувала ініціативу правлячої партії ввести в Грузії закон проти ЛГБТ-пропаганди:

За останні роки ми багато разів бачили абсолютно марні спроби маніпулювання ЛГБТ-питаннями, які пройшли повз тіла багатьох із нас, вигнали багатьох членів спільноти з країни, а тих, хто залишився в країні, прирекли на злидні, насильство, принижуюче гідність ставлення і загибель людей.

Нещодавня риторика правлячої партії є частиною цієї тенденції. Цілі подібних нелюдських стратегій зрозумілі – уряд намагається приховати реальні проблеми більшості суспільства, включно з квір-спільнотою – бідність, безробіття, еміграцію, дитячий голод, корупцію, забудоване середовище, що стало епіцентром стихійних лих, клановий суд, російський вплив, перешкоди на шляху до євроінтеграції та багато іншого.

Нині, коли правляча партія не може запропонувати розв’язання реальних проблем грузинському народу, вона обрала ненависть як стрижень передвиборчої кампанії, оскільки її єдиний шанс – розколоти суспільство та демонізувати конкретні пригноблені групи – політиків, які позбавлені цінностей заповнюють свої місця ціною принесення в жертву реальних людей. У цьому процесі завдається шкода не лише квір-спільноті, а й усьому суспільству, значна частина якого не має іншого способу самозбереження, окрім еміграції в умовах сповненої ненависті політики.

Ми бачимо зростання стресу, занепокоєння серед членів спільноти і суспільства в цілому. Ми хочемо сказати вам, що ми до ваших послуг у цій багаторічній боротьбі. Ми продовжимо невпинно працювати над захистом основних прав людей і досягненням рівності. Ми донесемо те, що говорять дивні люди, їхні проблеми і досвід до сердець якомога більшої кількості людей. Ми зберемо союзників і наведемо мости солідарності з іншими меншинами та вразливими групами.

Щоб захистити спільноту від політичної гомофобії та посилити захист прав людини, нам потрібна ваша допомога. Ми запрошуємо вас брати участь у наших зборах спільноти, дискусіях, долучатися до процесів відповідно до ваших здібностей та інтересів“, – ідеться в повідомленні Tbilisi Pride, передає інтернет-видання SOVA.

За шість місяців до парламентських виборів правляча партія “Грузинська мрія” повідомила, що планує змінити конституцію, заради того, щоб, по суті, обмежити права ЛГБТ-людей. Це мотивували “захистом сімейних цінностей і прав неповнолітніх”.

Ініціатива передбачає, зокрема, заборони операцій із коррекції статі, “пропаганди” одностатевих зв’язків, зокрема зборів, і уточнення процедури усиновлення. Анонсуючи проєкт закону, лідери “Грузинської мрії” неодноразово згадували Tbilisi Pride у негативному контексті.

У партії влади розуміють, що ухвалити поправки зараз навряд чи вдасться. Опозиція, найімовірніше, не підтримає ініціативу, а у “Грузинської мрії” в парламенті недостатньо голосів для внесення змін до конституції. Виходячи з цього, у партії влади припускають, що ініціативу ухвалять після майбутніх парламентських виборів. На них “Грузинська мрія” розраховує отримати конституційну більшість.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар