Непростий холостяк: Добринін прокоментував чутки про свою бісексуальність

Шанувальники Нікіти Добриніна тепер ще більш заінтриговані подробицями особистого життя шоумена.

Український ведучий і колишній учасник “Холостяка” Нікіта Добринін наприкінці лютого вперше після розлучення з блогеркою Дашею Квітковою підтвердив, що більше не самотній. Він заперечував роман з відомою моделлю, і заявив, що його партнер – непублічна особа.

Незабаром після цього в пресі почали ходити чутки про те, що ведучому до душі і чоловіки, і жінки. Нещодавно для шоу “У ліжку” він прокоментував свою сексуальну орієнтацію.

Варто зазначити, що своєю відповіддю Добринін ще більше заінтригував шанувальників. Він натякнув, що знаки уваги отримує від фанатів обох статей, і приймає їх із радістю.

“Мені подобається подобатися абсолютно різним людям. І хлопцям, і дівчатам. Я поважаю і жінок, і чоловіків, тому не буду відповідати на провокативні запитання”, – заявив ведучий, залишивши всіх у цілковитій розгубленості.

Хто такий Нікіта Добринін?

Нікіта Добринін (справжнє ім’я – Влад Вакулович) – український теле- і радіоведучий (хіт-парад “Золотий Грамофон” на М1, “Майдан’s”, “Я Люблю Україну”, “Голос Країни” та ін.), журналіст. Був головним героєм романтичного реаліті-шоу “Холостяк” (9 сезон).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією