Так званий коханець Макрона вперше висловився про чутки

Французький телеведучий і відкритий гей Матьє Галле, який, за чутками, нібито був таємним коханцем президента П’ятої республіки Еммануеля Макрона, вперше висловився щодо його “роману” з французьким лідером. Його цитує The Times.

Ймовірний коханий Макрона назвав чутки про їхній зв’язок огидними. Він упевнений, що вигадки про президента були частиною кампанії щодо його дискредитації ще під час його першого терміну. На думку Галле, чутки були не тільки проявом гомофобії, але також і мізогінії (неприязнь щодо жінок), тому що вважається, що нормальний гетеросексуальний чоловік не стане зустрічатися з жінкою, яка старша за нього більш ніж на 20 років (різниця у віці між Макроном та його дружиною Бріжит складає 25 років – прим.

Чутки про роман Макрона та Галле почали поширюватися у 2016 році, коли Макрон обіймав посаду міністра економіки Франції. Макрон на той час перебував майже 10 років у шлюбі з Бріжит, а Галле зустрічався з 20-річним студентом. Галле був головою державної телерадіокомпанії Radio France. Проте він втратив роботу невдовзі після обрання Макрона президентом у 2016 році після того, як було встановлено, що журналіст порушив закон про держзакупівлі.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією