Грецька богиня 2.0: трансгендна актриса Індія Мур у білому шовку в Каннах

Активістка та модель прилетіла на французький фестиваль на запрошення модного бренду – і не розчарувала своїм виходом

Одна з «спеціальностей» кінофестивалю Канна — величезна кількість закритих вечірок, які влаштовують модні бренди. За кількістю fashion-івентів він навіть може посперечатися з Тижнем моди в Парижі — кожна марка хоче скористатися нагодою і покликати до себе якомога більше гостей А-величини, які й без того прилітають «у високій концентрації» на Лазурний берег у ці дати.

Одним із таких заходів стала вечеря модного Будинку Mônot. Французькій марці дизайнера Елі Мізрахі немає і п’яти років, але у всіх його рекламних кампаніях знімаються супермоделі рівня Кейт Мосс, а на заходах вигулюють вбрання Кендіс Свейнпол та Тіна Кунакі. Ось і на вечірці в Каннах явка моделей була чудовою.

Помітили серед гостей і трансгендерну актрису Індію Мур, яка, ймовірно, прилетіла напередодні вечірки, бо до цього не була помічена. А зберегти інкогніто на кінофестивалі Канна практично нереально. Для вечері Індія віддала перевагу, звичайно, Mônot: білу двійку, що складається з бюстьє-топу з елегантною лінією декольте, і спідницю на низькій талії у стилі грецької богині.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією