Студент – гомофоб думав, що йому зійде з рук те, що він помочився на Прайд прапор квір-родини. Його спіймали.

Після того, як він закінчив, він вибіг з дому і сказав: “F**k the gays”.

Трей Семюель Фетцер, 20-річний студент Університету штату Огайо, був звинувачений в етнічному залякуванні, злочинному бешкетництві, порушенні громадського порядку і злочинному проникненні після того, як його зняли на відео, як він мочився на прапор прайду, розташований на ганку будинку квір-родини. Звинувачення можуть призвести до сотень доларів штрафу, випробувального терміну і навіть в’язниці.

Акт вандалізму стався в ніч на четвер, 8 лютого, в районі Вайнленд-Парк в Колумбусі, штат Огайо. На відео з камери спостереження на вхідних дверях будинку сім’ї видно, як вандал спускає штани і мочиться на прапор, повторюючи при цьому: “F**k the gays” (“До біса геїв”). Потім вандал витягнув середній палець у бік будинку і двічі вдарив у його вхідні двері, після чого втік з другом-чоловіком, який зняв цей злочин на мобільний телефон.

Одна з членів сім’ї, яка проживає в будинку, трансгендерна мати на ім’я Зої, розмістила відеозапис злочину на сайті Reddit і попросила мешканців допомогти ідентифікувати підозрюваних. Поліція відреагувала на відео, відвідавши будинок родини.

“Вандалізм щодо власності та гомофобні висловлювання в спробі залякати членів ЛГБТК+ спільноти не будуть терпимими в нашому місті, – сказав у своїй заяві прокурор міста Коламбус Зак Кляйн (Zach Klein). “Колумбус є різноманітним і толерантним, і ми вітаємо нашу ЛГБТК+ спільноту. Ненависті тут немає місця, і поки я є міським прокурором, ми будемо продовжувати агресивно переслідувати злочини на ґрунті ненависті та упередження”.

Пізніше, 13 лютого, Фетцер повернувся до будинку, щоб вибачитися. Члени сім’ї заявили, що вони не прагнуть зруйнувати життя вандала – вони просто хочуть, щоб він зрозумів, чому його дії були неправильними і скільки болю він завдав людям. Сім’я також заявила, що продовжуватиме з гордістю вивішувати свій прапор гордості.

За даними ФБР, кількість злочинів на ґрунті ненависті до ЛГБТК+ в штаті Огайо зросла між 2020 та 2022 роками. У 2020 році ФБР зафіксувало 69 злочинів на ґрунті ненависті, спрямованих проти людей через їхню сексуальну орієнтацію. У 2022 році ця кількість зросла до 81 – на 17%. У 2020 році ФБР зафіксувало 34 злочини на ґрунті ненависті, спрямовані на сприйняття гендерної ідентичності. У 2022 році ця кількість зросла до 45 – на 32%.

Нещодавно штат Огайо прийняв заборону на гендерно-підтверджуючий догляд за неповнолітніми трансґендерними особами, а також заборону на участь трансґендерних дівчат і жінок у шкільних спортивних командах, що відповідають їхній ґендерній ідентичності.

Щонайменше один республіканський законодавець штату заявив, що хоче заборонити гендерно-підтверджуючу допомогу і для дорослих трансгендерних людей. У січні губернатор Майк ДеВайн (республіканець) запропонував правила, які б обмежили доступ дорослих до такої допомоги, але на початку лютого штат зняв ці обмеження.

Численні сім’ї та окремі особи почали шукати кошти на екстрену евакуацію зі штату.

Цього року штат також заборонив кільком транс-політикам балотуватися на виборах, оскільки вони не вказали свої прізвища у виборчих документах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар