Сплутали з гей-парадом: у РФ арештували масовку з прапорами України та ЛГБТ, яка знімала пропагандистський фільм

Працівників кінокомпанії, яка знімала проросійське пропагандистське відео, допитує ФСБ, звідки вони взяли таку кількість українських прапорів та ЛГБТ-символіки
Про це повідомляють російські ЗМІ.

У Росії кінокомпанія “Артос” отримала бюджетний грант від Інституту розвитку інтернету на зйомку пропагандистського фільму. Вони планували зняти нову серію кіножурналу “Вголос”. Для цього вони вирішили зняти сцену з парадом із прапорами ЛГБТ та України. Місцем зйомок обрали СІЗО Лефортово. Зазначається, що зйомками займалась кінокомпанія Костянтина Харалампідіса.

Побачивши людей із прапорами ЛГБТ та України, росіяни поскаржились до ФСБ РФ, яку про зйомки фільму не попередити. Прибулі на місце зйомок ФСБшники заарештували масовку та влаштували допит. Перехожі повідомили ФСБ, що невідомі зібралися натовпом біля цвинтаря, розклеюють на зупинках плакати українською мовою, матюкаються та розмахують прапорами ЛГБТ.

На місце прибули патрульні, які з’ясували, що це масовка. Знімальна група запевнила, що все законно: мітинг чи парад вони не влаштовували. Однак представниками компанії “Артос” зацікавилася й прокуратора. Наразі вони перевіряють, чи були це зйомки, чи гей-парад і пропаганда. Також продюсерів допитують щодо того, звідки у них така кількість прапорів України та ЛГБТ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією