Син президента Ізраїлю прийшов у театр із коханим чоловіком

Ноам Герцог і супутник його життя Давид не випадково з’явилися саме на цю виставу.

Всупереч гомофобним поглядам деяких членів уряду Ізраїлю, у театрі “Габіма” відбулася сота вистава спектаклю “Той, кого любить моя душа”, присвячена трагедії в ЛГБТ-центрі для підлітків “Бар-Ноар” у Тель-Авіві, де було розстріляно 2 людини та 15 отримали поранення. Серед глядачів був син президента Ізраїлю Ноам Герцог, який прийшов на спектакль у супроводі коханого чоловіка. Про це повідомляє 22 січня сайт світських новин Pplus.

Стрілянина в “Бар-Ноар” відбулася у 2009 році. Невідомий у камуфляжі та масці увірвався до приміщення центру та відкрив стрілянину по підлітках. Поліція, що прибула, застала підлітків ховаючимися під столами, а приміщення – залитим кров’ю. Стрілянина в ЛГБТ-центрі, де надавали допомогу та давали підтримку підліткам, було визнано гомофобним актом.

Співак Арель Скаат та виконавець великої ролі Дін Гельман Діном Гельманом (Фото: Анат Мосберг)

 

Головні ролі у виставі виконують Аміт Рахав, Орлі Зільбершац та Дін Гельман.

Серед глядачів, як уже сказано, був син президента Ізраїлю Ноам та супутник його життя Давид. Пара не погодилася давати інтерв’ю, проте сам факт їхньої присутності на заході, що широко висвітлювався пресою, в такі непрості часи був сприйнятий як підтримка громади.

Учасники спектаклю “Той, кого любить моя душа” (Фото: Анат Мосберг)

На виставі також була журналістка Адва Дадон – супутниця Діна Гельмана (виконує роль молодого гея), а також телеведуча Міхаль Анскі, співак Арель Скаат, актриса Ная Біншток та інші.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією