Шоуранерка The Acolyte відповіла на критику шоу як ЛГБТК серіалу

Леслі Гедленд відповіла на критику свого нового шоу The Acolyte, щодо якого глядачі висловлюють невдоволення як про «ЛГБТК-серіал» у «Зоряних війнах».

У своєму коментарі для The Hollywood Reporter вона відзначила, що «я не вірю, що створила квір-контент з великої літери К».

Звісно, якщо мій контент називають квір, я не хочу відхрещуватися від того, що це є у шоу. Я пишаюся тим, що створила щось, що надихає квір-людей.

Чесно кажучи, мені сумно, що люди думають, що якщо щось гейське, то це погано. Мені сумно від того, що купка людей в інтернеті якимось чином руйнує те, що я вважаю найважливішим твором мистецтва, який я коли-небудь робила.

Окрема також Гедленд відзначила й критику відьом, які з’являються у серіалі:

Вони живуть у матріархальному суспільстві. Як лесбійка, я знала, що їхня сексуальна орієнтація буде читатися як квір, але в їхньому суспільстві також немає чоловіків, тому близькість між ними буде природною. Здавалося, це було продиктовано сюжетом. Я б сказала, що називати їх лесбійками дуже спрощено. Я думаю, це означає, що ви не дуже звертаєте увагу на цю історію.

Відзначимо, що рейтинг серіалу The Acolyte від глядачів на Rotten Tomatoes становить лише 13%, що є найгіршим показником серед усього, що було у франшизі «Зоряні війни». Загалом критика глядачів також зосереджена й на акторській грі у серіалі, доволі слабкому сюжету, який дуже довго розвивається.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар