Щонайменше дві трансгендерні жінки візьмуть участь у конкурсі Міс Всесвіт

Марина Мачете, яка минулого тижня була коронована Міс Португалія, та Ріккі Валері Колле, яка в липні стала Міс Нідерланди, будуть серед 90 конкурсанток.

Марина Мачете стала першою трансгендерною жінкою, яка виграла конкурс “Міс Португалія” минулого тижня, що зробило її однією з двох трансгендерних учасниць, які змагатимуться за титул “Міс Всесвіт” пізніше цього року.

Мачете, 28-річна стюардеса, подякувала своїм прихильникам за “позитивні та надихаючі” повідомлення, які вона отримала після коронації в четвер.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ms Portugal ® (@missportugaloficial)

“Усім, хто дивиться це відео, я хочу сказати, що, як і всесвіт, ваші можливості в житті безмежні, – сказала вона у відео, опублікованому в Instagram на вихідних. “Тож не обмежуйте себе жодною мрією, яку ви маєте”.

Вона додала, що з нетерпінням чекає зустрічі з іншими делегатами на 72-му конкурсі “Міс Всесвіт” в Сальвадорі в листопаді.

У липні 22-річна Ріккі Валері Колле стала першою трансгендерною жінкою, яку було короновано Міс Нідерланди.

“Так, я транс*, і я хочу поділитися своєю історією, але я також Ріккі, і це те, що має для мене значення”, – написала вона тоді у своєму пості в Instagram. “Я зробила це власними силами і насолоджувалася кожною миттю”.

Невдовзі після того, як її було короновано, вона виявила, що стала об’єктом ненависницьких висловлювань в Інтернеті.

“Я думала, що в Нідерландах ми дійсно приймаємо …, але коментарі з ненавистю показують іншу сторону нашого суспільства. Я сподіваюся, що це тривожний дзвінок”, – сказала вона тоді агентству Reuters. “Наразі я повністю ігнорую це. Я зосереджуюся на хороших речах, які трапляються на моєму шляху”.

Схоже, що Мачете і Колле будуть єдиними трансгендерними конкурсантками серед 90 жінок, які змагатимуться за корону 18 листопада. Перед конкурсом “Міс Всесвіт” наступного місяця відбудуться ще два відбіркові конкурси – в Монголії та Китаї, і жодна місцева преса не повідомляла про жодного транс-конкурсантку.

У конкурсі “Міс Всесвіт” трансґендерні жінки почали брати участь у 2012 році, а у 2018 році Анжела Понсе стала першою трансґендерною жінкою, яка взяла участь у конкурсі після того, як була коронована як “Міс Іспанія”.

У 2021 році Каталуна Енрікес стала першою трансґендерною жінкою, яка взяла участь у конкурсі “Міс США” після того, як була коронована “Міс Невада”, хоча вона не брала участь у конкурсі “Міс Всесвіт” того року. У лютому Даніела Арройо Гонсалес стала першою трансґендерною жінкою, яка взяла участь у конкурсі “Міс Всесвіт Пуерто-Рико”, де вона увійшла до топ-10 фіналісток, згідно з її Instagram.

Однак не всі конкурси були відкритими для участі трансґендерних жінок. У липні понад 100 трансґендерних чоловіків взяли участь у конкурсі “Міс Італія” після того, як організатор конкурсу заявив, що “Міс Італія” не допустить до участі трансґендерних жінок.

Анна Джаккапонг Джакраджутатіп, тайська бізнесвумен і трансгендерна правозахисниця, минулого року купила організацію “Міс Всесвіт” за 20 мільйонів доларів, що зробило її першою жінкою, яка стала власницею конкурсу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією