Що подивитися: 5 фільмів на Netflix, присвячених темі ЛГБТ

Історії про толерантність та самопізнання

Комедія про участь української сім’ї в програмі толерантності, драма про незабутню зустріч у кінотеатрі та шкільна розповідь про пошук власної ідентичності — такі фільми на тему ЛГБТ можна знайти на Netflix.

Які кінострічки варто подивитися? З нагоди місяця за права ЛГБТ-спільноти elle.ua розповідає про 5 важливих фільмів на стримінговій платформі.

«Уроки толерантності»

У давно не ремонтованій квартирі, придбаній у кредит, мешкає не надто дружна сім’я Найдюків. Батько Зеник проводить час у пивних посиденьках із кумом Гришею, син Денис стверджує, що відкриє своє СТО, донька Діана мріє підкорити акторське відділення театрального факультету. Одного дня шкільна вчителька Надя вмовляє чоловіка й дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності». За умовами гранту вони мають на певний час поселити в себе вдома відкритого гея Василя Зайця. Він допоможе новим знайомим не лише позбутися багатьох стереотипів, але й відродити любов та повагу одне до одного.

«Зниклий хлопець»

Про гомосексуальність Джареда дізналися його батьки-віряни. Вони хочуть примирити сексуальну ідентичність сина з християнськими переконаннями всієї сім’ї, тому відправляють його в табір конверсійної терапії. На Джареда чекає примусове моральне перевиховання — та чи зможе головний герой перебувати в такому закладі?

«Новий Олімп»

У Римі 1970-х років студент медичного факультету П’єтро вперше випадково зустрічає режисера Енеа. Їхнє знайомство в кінотеатрі стає початком незабутнього роману. Доля розлучає головних героїв, які навіть не обмінялися контактами. Проте П’єтро та Енеа згадують знайомство ще багато років. Головні герої зустрічаються знову — чи впізнають вони один одного?

«Фанфік»

Що робити, коли тобі некомфортно у власному тілі? Це шкільна історія 17-річного трансгендерного хлопця — його шлях до самопізнання, історію кохання з новим однокласником Леоном та пошук порозуміння з батьком. Головний герой будує міцні стосунки й долає перешкоди, поки вчиться самовираження.

«Солодка скорбота»

Марк уже впродовж року оплакує смерть свого чоловіка-письменника Олівера. Його активно підтримують найкращі друзі Софі та Томас. Проте одного дня Марк знаходить стару записку, в якій Олівер зізнається, що зустрів когось іншого. Щоб дізнатися всю правду,  головний герой вирушає в Париж разом з друзями.


Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар