Серіал “Бетвумен” про супер-жінку-лесбіянку закривається після 51-ї серії

“Бетвумен” – американський супергеройський телесеріал, створений Керолайн Дріс та Грегом Берланті, п’ятий проект Всесвіту Стріли, закривається після третього сезону. Усього було знято 51 серію.

Сага “Бетвумен” (Batwoman), яка познайомила світ із супергероєм-лесбійкою Райан Вайлдер, офіційно закрита після трьох сезонів.

Керолайн Дріс, шоуранер проекту, поділилася сумними новинами у своєму мікроблозі.

“Щойно отримала сумну новину про те, що “Бетвумен” не матиме четвертого сезону, – написала Дріс. – Я засмучена, але сповнена подяк. Яка честь зняти 51 серію. Так багато надихаючих і яскравих людей зробили свій внесок у цей проект. Дякуємо продюсерам, акторам та знімальній групі. Дякую, фанати! Ми любимо вас”.

Серіал було засновано на коміксах про всесвіт Бетмена. Сюжет концентрувався на супергероїні, яка є його двоюрідною сестрою. Дебют Бетвумен раніше відбувся в кросовері Інші світи, дія якого відбувається пізніше початку подій цього серіалу.

Нагадаємо, під час зйомок серіалу змінилася актриса, яка виконує роль головної героїні. Лесбіянку Рубі Роуз у ролі Бетвумен після першого сезону змінила бісексуалка Джавісія Леслі. Офіційною причиною уходу Роуз було названо операцію, яку перенесла актриса.

Джерело

Поділись публікацією