Поліцейський спокусив гея, якому мав допомагати

Незвична історія сталася у Британії. Житель Манчестера невдало сходив на побачення, його зґвалтували у номері готелю. Потерпілий звернувся до поліції, але там не були особливо готові допомагати йому в пошуку злочинців.

Проте історія набула несподіваного продовження. Через кілька місяців після звернення до поліції потерпілий зустрів одного з поліцейських у Grindr. Він написав, що знає чоловіка професійно і що він сподобався з першої зустрічі.

Чоловік зазначив, що при знайомстві поліцейський був значно наполегливішим, ніж на роботі. Він слав і вимагав оголені фотографії, наполегливо пропонував секс. Після зустрічі чоловік подав скаргу про неправомірну поведінку до Департаменту професійних стандартів поліції Сассекса. Його скарга була передана до Незалежного управління з поведінки поліції (IOPC).

Співробітника було заарештовано та допитано за підозрою у неправомірних діях на державній службі, а також у неналежному використанні поліцейських повноважень та привілеїв. У результаті його звільнили з поліції.

Джерело

Поділись публікацією