Сербський ієрарх: ЛГБТ руйнує моральні цінності нашого народу

Єпископ Фотій зазначив, що нав’язування ЛГБТ-цінностей лише зростатиме.

25 липня 2022 року єпископ Зворницький і Тузланський Фотій, звертаючись до вірян після літургії у храмі святого пророка Іллі м. Пелагічево, розповів, що запланований на вересень ЛГБТ-прайд у Белграді “порушує моральні цінності православного сербського народу” .

Нагадаємо, що проведення прайду у столиці Сербії заплановано на період із 12 по 18 вересня 2022 року.

«Я бачив програму цих гей-парадів – вони мають відвідати всі культурні та церковні установи, монастирі, семінарію та гімназію у Сремських Карлівцях, де тільки їх не буде! Ви можете собі уявити, як виглядатиме цей тиждень?», – запитав владика і додав, що до Сербії приїжджають люди з іншої системи цінностей та віри та пропонують те, що досі не було прийнято у сербській православній культурі та традиції.

За його словами, в цих умовах єдине, що може зробити Церква – закликати до совісті всіх людей, молитися, благати, попереджати.

«Ми не маємо робити нічого, що суперечить нашій традиції. Ми можемо стати рабами після одного лише підпису! А нам нібито обіцяють вежі та міста, вступ у те чи інше об’єднання, світло в кінці тунелю, світле та багате майбутнє… Все це брехня, брати та сестри! Що ми робитимемо завтра, коли наші діти в школах почнуть вивчати, що вони не знають, якої вони статі, чоловічої чи жіночої?! Краще запобігти, аніж мати проблему», – запропонував архієрей і закликав сербів залишитися православними, чадами святих Сави, Симеона-мироточивого та царя Лазаря Косовського.

«Наша свобода – це свобода жити у Христі, свобода жити в чесноті, добрі, справедливості, правді та честі. Я відчуваю величезний тиск і відповідальність, яка лягла на наш народ, і яка тільки зростатиме», – підсумував єпископ Фотій.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією