Сем Сміт та Крістіан Коуен зустрічаються: ЗМІ шукають підтвердження чуткам

ЗМІ шукають і знаходять підтвердження чуткам про те, що британський музикант Сем Сміт та дизайнер Крістіан Коуен перебувають у стосунках.

Минулого тижня Сем Сміт (Sam Smith) сидів у першому ряду на показі Крістіана Коуена (Christian Cowan) у Нью-Йорку. Це вже вчетверте, коли вони були помічені разом останнім часом!

На показі на Сміті був червоний комбінезон, рукавички та туфлі на платформі під розшитим блискітками срібним пальто. Усі ці речі з колекції “Christian Cowan”.

Сміта та Коуена останнім часом постійно бачать разом. Так, вони були поруч під час підписання Закону про повагу до шлюбу у Білому домі у грудні. Коуен супроводжував Сміта, коли той робив татуювання у австралійського тату-майстра MJ. Пара також була помічена прогулянкою Нью-Йорком, та трималась за руки.

Зрозуміло, Сміт і Коуен не підтвердили свої відносини, але, зазначає “Out”, “чим частіше ми бачимо їх разом, тим сильніше вболіваємо за них!” Можливо, все складеться.

У серпні 2020 року Сем Сміт був помічений серед білого дня з гарячим французьким дизайнером Франсуа Роччі (Francois Rocci), але якісь серйозні стосунки не склалися. У 2018 році Сем Сміт розлучився з актором Брендоном Флінном (Brandon Flynn). Тоді виною всьому була робота.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією