Секс-скандал навколо реп-діви Ліззо: Танцівниці звинуватили її в домаганнях

Поп-суперзірка Ліззо опинилася під загрозою судового розгляду, після того як троє колишніх танцівниць звинуватили її в сексуальних домаганнях і створенні ворожого робочого середовища. Позов було подано у вівторок.

У судових матеріалах стверджується, що танцівниці зазнавали “болісних” аудієнцій після звинувачень у вживанні алкоголю на робочому місці. 35-річна Ліззо (Lizzo) нібито примушувала танцівниць відвідувати разом із нею стрип-клуби, примушувала торкатися оголених тіл співробітників закладу і публічно використовувати іграшки “для дорослих”.

Позов було подано проти Ліззо, справжнє ім’я якої Мелісса Вівіана Джефферсон, та її виробничої компанії, а також проти хореографині Ширлін Квіглі, яку звинувачують в образах і в обговоренні власних вульгарних сексуальних фантазій. У позові також ідеться, що Квіглі імітувала оральний секс і публічно обговорювала цноту однієї з позивачок. Згідно з позовом, дві з трьох танцівниць були звільнені на початку цього року.

Обурлива поведінка Ліззо та її команди щодо своїх співробітників здається такою, що суперечить публічній позиції Ліззо… Тоді як наодинці вона насміхається над вагою своїх танцівниць і принижує їх у способи, які не лише незаконні, а й абсолютно аморальні“, – йдеться в заяві адвоката позивачів Рона Замбрано, цитує його “Out”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією