Сценаристка Tomb Raider хотіла зробити Лару Крофт лесбійкою

Письменниця Ріанна Пратчетт, з-під пера якої вийшли сценарії для Mirror’s Edge, Overlord і перезапуску Tomb Raider, розповіла про свій первісний задум щодо Лари Крофт.

Спочатку Ріанна хотіла зробити героїню лесбійкою, але розробники з Crystal Dynamics не захотіли заглиблюватися в цю тему. При цьому, проти такого рішення вони теж не були, тому в перезапуску 2013 року залишилися деякі натяки на те, що Лара та її подруга Саманта мали ближчі стосунки, ніж дружні.

“Я не думаю, що Crystal Dynamics хотіла дослідити цей момент у стосунках Лари та Саманти. Я була натхненна як письменниця, але розробники, мабуть, не хотіли пов’язувати перезапуск зі згадкою гомосексуальної орієнтації. Можливо, вони вважали це відволікаючим фактором.

“Я була б абсолютно щаслива зробити Лару гомосексуальною. У мене є власні ідеї, але я думаю, що студія хотіла залишити цей момент відкритим для інтерпретації“, – каже Ріанна.

Пратчетт, читаючи фанатські розповіді про гру, відчуває гордість за те, що змогла вправно реалізувати хімію між Ларою і Самантою, водночас не показуючи нічого напряму. Крім того, письменниця прагне більше репрезентативності у франшизі Tomb Raider, яка, на її думку, чудово підходить для розмаїття за гендером, орієнтацією, походженням і віком.

Наприкінці Ріанна зазначила, що не знає жодних подробиць про майбутні проєкти серії Tomb Raider, але впевнена, що на всіх гравців чекає щось цікаве. Раніше стало відомо, що наступна гра про Лару Крофт розробляється на рушії Unreal Engine 5.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією