Сценарист «Привида» зізнався, що він гей, у 81 рік – і каже, що його дружина знала про це 50 років

Американський сценарист Брюс Джоел Рубін, найбільш відомий як автор хіта 1990 року – фільму «Привид», у віці 81 року публічно визнав себе «повним геєм» – і каже, що його дружина знала про його сексуальну орієнтацію протягом усього їхнього 54-річного шлюбу.

Письменник вперше публічно розповів про свою сексуальність у мемуарах «Це лише кіно», а також в інтерв’ю The Guardian:

«Я ніколи не був не-геєм. Я повністю гей, і я завжди це знав».

Рубін одружений з Бланш з 1970 року, у них двоє хлопчиків, Джошуа та Арі. Бланш знає про його сексуальну орієнтацію вже більше 50 років, тоді як його сім’я дізналася про це нещодавно.

У пари було «гарне сексуальне життя» і навіть «з’єднані стосунки з хлопцем, який мені подобався в нашому ашрамі», додав оскароносний Брюс.

«Мені не подобається, що я так довго приховував це, – продовжив Рубін, – але це тільки заплутало б людей. Навіщо розголошувати [зараз]? Я не хотів залишати цей світ з якимись таємницями».

Бланш знала, що її чоловік, сценарист Брюс Джоел Рубін, є геєм (Джим Спеллман/WireImage).

Незважаючи на те, що незабаром після знайомства з дружиною він зізнався їй, що він гей, Рубін тримав свою сексуальну орієнтацію здебільшого «всередині себе», оскільки в той час він не знав, як про це заявити.

«Мені довелося вийти з мейнстріму життя і подивитися на нього під іншим кутом. Опинитися на периферії людського досвіду – це радше дар, ніж мука. Такий фільм, як «Привид», подивилися сотні мільйонів людей, і саме мій маленький прихований спосіб життя дав мені голос, щоб говорити з ними».

Демі Мур і Патрік Суейзі у знаменитій сцені з гончарством у фільмі «Привид» 1990 року. (Paramount/Getty Images)

Сценарист знає про квір-аудиторію «Привида» і виділив кілька сцен, які привертають їхню увагу, перша з яких – де в примарне тіло Сема (Патрік Суейзі) вселяється фальшивий медіум Ода Мей Браун у виконанні Вупі Голдберг, дозволяючи вбитому фінансисту на мить фізично контактувати з його живою дівчиною Моллі (Демі Мур).

«Я намагався підкреслити, що хоча це були руки Ода Мей, вони відчувалися як руки Сема», – сказав Рубін. Я не думав про це як про лесбійство, але знав, що знайдуться люди, які скажуть: «Хм».

А момент, коли Сем каже «так само» Моллі, яка зізнається йому в коханні, нагадує його відповідь подрузі з коледжу, коли він відчував, що не може бути чесним щодо своєї сексуальної орієнтації.

«Чоловіча краса для мене надзвичайно потужна»

Але зараз Рубін «щасливий гей» і насолоджується прийняттям своєї сексуальності в зрілому віці.

«Я скажу вам дещо, що ви дізнаєтесь: коли вам виповнюється вісімдесят і ви думаєте, що ваше лібідо зникло, воно повертається назад. Таке велике. Чоловіча краса для мене надзвичайно потужна.

«Просто побачивши когось у супермаркеті, я відчуваю цю вибухову радість».

У березні були оголошені деталі останнього британського туру мюзиклу «Привид». Фільм став найкасовішим фільмом 1990 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар