Коляденко прокоментував чутки, що всі колишні бойфренди Білик належать до ЛГБТ-спільноти

Український шоумен Дмитро Коляденко в інтерв’ю, яке 27 травня опубліковано на YouTube-каналі українського блогера Слави Дьоміна, відреагував на чутки про те, що всі колишні чоловіки української співачки Ірини Білик є представниками ЛГБТ-спільноти.

“Чому про більшість чоловіків, які були або є біля Ірини Білик, говорять, що ці чоловіки відносяться до ЛГБТ-спільноти?” – запитав у Коляденка Дьомін.

“Я не знаю. Бо вони зі смаком, мабуть. Бо вони красиві. Стрункі. Талановиті. Вони вміють за собою доглядати, вони собою пишаються. Вони успішні. Усі чоловіки, що були з Іриною Білик, – вони всі красунчики. Що сказати? Бо вона найкраща. Вона не може зустрічатися із чоловіком, який за собою не доглядає. Я думаю, тільки тому”, – заявив шоумен.

У цьому самому інтерв’ю Коляденко заявив, що вони з Білик посварилися й поставили крапку у своїх стосунках.

Він побажав співачці, щоб її новий обранець був прем’єр-міністром. “Вона всім своїм хлопцям допомагала все своє життя. Хай уже за неї платять”, – сказав він.

КОНТЕКСТ

  • Білик улітку 2021 року розлучилася зі своїм останнім чоловіком, азербайджанським режисером Асланом Ахмадовим. У пари є син Табріз. Він народився у грудні 2015 року. Дитину народила сурогатна мати.
  • У Білик є старший син Гліб Оверчук (1999). Його батько – екскоханий співачки Андрій Оверчук.
  • У різні періоди свого життя Білик була у стосунках із Коляденком і хореографом Дмитром Дікусаром.
  • 17 травня в ефірі М1 Білик зізналася, що зараз симпатизує одному дуже відомому в Україні чоловікові, якого всі знають, але не стала називати його ім’я. Артистка додала, що чекає від нього дзвінка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар