Сара Джессіка Паркер про “ніжне” повернення Кім Кетралл у серіал “І просто так…”

Сьогодні на HBO/Max прем’єра другого сезону “І просто так…” (And Just Like That…). Напередодні Сара Джессіка Паркер підтвердила повернення акторки Кім Кетралл та її персонажки Саманти Джонс у франшизу, назвавши сцену за участю акторки “ніжною”.

Сара Джессіка Паркер в інтерв’ю Entertainment Weekly заявила, що повернення Кім Кетралл – “дуже хороша ідея”.

“Саманта присутня і в першому сезоні, і особливо в другому – через текстові повідомлення. Її поява в проєкті – це просто миле відсилання до 25 років (“Сексу у великому місті”), ми просто додали обличчя до тексту”, – сказала Паркер.

Паркер розповіла, що сцена з Кетралл включає в себе телефонну розмову між Самантою і Керрі.

“Це дуже гарний момент у нашій історії, значуща подія в житті Керрі, коли Саманта проявляє ініціативу і телефонує, і в них виходить цей короткий, прекрасний, ніжний і веселий дзвінок, – сказала Паркер. – І це виявляється просто нормальним і дуже приємним, і я рада, що ми змогли організувати зйомки, залагодивши й погодивши їхній час і графік…”

Я думаю, – продовжила Паркер, – що це відображає стосунки, які героїні підтримували в минулому сезоні… Знаєте, це надзвичайно важливо для Керрі, тому що ці стосунки завжди були сповнені любові“.

Сьогодні “І просто так…” (And Just Like That…) виходить в ефір на HBO/Max.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією