Ріші Сунак подвоїв анти-транс* висловлювання, зроблені на конференції Консервативної партії

Ріші Сунак відстоює свої анти-транс* -коментарі, які він зробив на конференції Консервативної партії цього тижня, повторюючи своє твердження про те, що дискримінація транс*людей є “здоровим глуздом”.

На щорічній конференції Торі (Консервативна партію Великої Британії) в середу (4 жовтня) в Манчестері прем’єр-міністр заявив, що британську громадськість “залякують”, змушуючи вірити в те, що “люди можуть бути будь-якої статі, якою вони хочуть бути”.

Сунак додав:

“Чоловік є чоловіком, а жінка є жінкою, це просто здоровий глузд”.

Його коментарі були засуджені депутатами, благодійними організаціями, активістами та ЛГБТК+ спільнотою, але, схоже, Сунак не шкодує про це.

В інтерв’ю після конференції на зустрічі Європейського політичного співтовариства в четвер (5 жовтня) в Гранаді, Іспанія, репортер запитав прем’єр-міністра: “Чи не шкодуєте ви про те, що говорили “чоловік є чоловік”, а “жінка є жінка”?”.

Сунак відповів різко:

“Ні, я думаю, що чоловік – це чоловік, а жінка – це жінка, я думаю, що більшість людей, які дивляться цю програму, подумають, що це здоровий глузд і це просто факт біології.

Зараз, звичайно, це завжди буде пристрасна, толерантна країна. Такими ми завжди були, але ми не можемо ігнорувати фундаментальні факти біології, і говорити про ці речі не повинно бути суперечливо”.

Потім він повторює, що більшість людей подумають, що це “просто здоровий глузд“.

Це не перший випадок, коли Сунак атакує транс-спільноту під час свого прем’єрства.

На початку цього року його спіймали на камеру, коли він жартував на адресу транс-людей, сміявся над “жінками з пенісами” і висміював лідера ліберальних демократів Еда Дейві за підтримку прав транс-людей.

Члени Консервативної партії наслідували його приклад, а міністр охорони здоров’я Стів Барклай заявив, що має намір заборонити трансгендерним жінкам перебувати в жіночих лікарняних палатах – незважаючи на те, що британські дослідження показують, що не було жодної скарги на те, що цис- і трансгендерні жінки перебувають в одних і тих же палатах.

Обіцянку Барклая підтримала міністерка внутрішніх справ Суелла Браверман, яка заявила в інтерв’ю Sky News, що “транс-жінкам не місце в жіночих палатах”.

Браверман також нещодавно розкритикувала британську поліцію за взаємодію з квір-спільнотою на прайдах, заявила, що мігранти брешуть про свою гомосексуальність, щоб в’їхати в країну, і заявила, що ЛГБТК+ біженців, які зазнають переслідувань на батьківщині, не є “достатньою підставою” для отримання притулку у Великій Британії.

Життя транс*персон також стало головною темою для депутатів від партії торі в Палаті громад, що засідають у кулуарах парламенту.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією