Рікі Мартін зіткнувся з новою скаргою на інцест та сексуальне насильство

Нову скаргу на сексуальне насильство щодо Рікі Мартіна подано через день після того, як поп-зірка направила до суду позов на свого племінника через звинувачення, що раніше пролунали, в сексуальному насильстві та інцесті.

Особа особи, яка подала скаргу, як і попереднього разу, не розголошується відповідно до стандартної процедури у таких випадках. Однак Advocate з посиланням на AP стверджує, що обвинувачем знову виступає Денніс Йодіель Санчес, племінник Рікі Мартіна (Ricky Martin).

Рікі Мартіна не буде автоматично заарештовано, оскільки інцидент стався дуже давно. Але влада все одно проведе розслідування і вирішить, чи слід звинувачувати.

Скарга надійшла наступного дня після того, як Рікі Мартін подав позов на 20 млн. доларів проти свого племінника у зв’язку з хибними звинуваченнями в сексуальному насильстві. У позові Мартін назвав Санчеса “неадекватним”, стверджуючи, що він та його родина почуваються “небезпечно в Пуерто-Ріко”.

Санчес раніше запросив та отримав тимчасовий заборонний судовий наказ проти Мартіна. Пізніше суддя припинив розслідування, коли Санчес під присягою заявив, що він ніколи не наражався на сексуальне насильство з боку Мартіна. За кілька днів до слухань Санчес подав до поліції заяву про погрози.

Спочатку племінник Мартіна стверджував, що він і поп-зірка перебували в романтичних і сексуальних стосунках протягом семи місяців, а Мартін не може змиритися з їхнім закінченням і переслідує його.

Адвокати Мартіна в позові вказують, що музикант втратив мільйони доходів після звинувачень Санчеса через численні розірвані контракти та “непоправну шкоду репутації”. Поданий позов звинувачує Санчеса у здирстві, переслідуванні та зловживанні законом. Мартін просить 10 млн доларів на судові витрати, а також ще 10 млн доларів як відшкодування збитків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією