Рікі Мартін відбився від звинувачень у насильстві над племінником

Співак Рікі Мартін виграв справу проти свого племінника Денніса Санчеса, який звинувачував його у сексуальних домаганнях. За інформацією TMZ, 21 липня Мартін дистанційно дав суду свідчення у справі про звинувачення, після чого племінник відразу відкликав свій позов і зняв претензії до дядька. Раніше 21-річний молодик стверджував, що музикант змушував його до сексуальних стосунків — за це Мартіну загрожувала близько 50 років ув’язнення.

Раніше племінник Марина стверджував, що у них з Ріки був семимісячний сексуальний роман, а після завершення музикант нібито почав переслідувати родича. Мартін категорично відкинув звинувачення, заявивши, що він ніколи не мав сексуальних стосунків з ним.

За словами юристів Ріки Мартіна, Денніс Санчес страждає на психічне захворювання.

Це не перший скандал, до якого потрапить пуерториканський співак. Наприкінці червня на нього подала до суду його колишній менеджер Ребекка Друкер. Вона вимагала від зірки $3 млн, які він їй нібито недоплатив за час їхньої спільної роботи. За словами менеджера, вона керувала життям артиста під час повного хаосу. Тільки завдяки їй він зміг «вийти з конфліктів неушкодженим та продовжити відродження кар’єри», стверджувала Друкер.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією