Над відомством канцлера Німеччини та будівлею бундесрату вперше піднімуть райдужні прапори

У квітні МВС Німеччини дозволило у певних випадках піднімати райдужний прапор на федеральних адміністративних будівлях. Тепер їх піднімуть із нагоди прайду Christopher Street Day у Берліні 23 липня.

Над відомством федерального канцлера та будівлею бундесрату (представництва федеральних земель Німеччини) у Берліні цього року вперше майорітимуть райдужні прапори з нагоди традиційного прайду Christopher Street Day, повідомляє “Deutsche Welle”.

Цей крок є ознакою прийняття та захисту сексуальної та гендерної різноманітності, зазначили в бундесраті. У квітні міністерство внутрішніх справ дозволило у певних випадках піднімати райдужний прапор на федеральних адміністративних будівлях.

Прапор над відомством канцлера буде піднято у присутності його глави Вольфганга Шмідта (Wolfgang Schmidt). Сам голова уряду Олаф Шольц кілька днів відпочиває на півдні країни.

У суботу в Берліні пройде вже 44 Christopher Street Day. Цього року організатори очікують до 500 тисяч учасників. Сама хода пройде по всій Лейпцігерштрассе, потім повз Колону Перемоги до Бранденбурзьких воріт.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією