Католицьким священникам дозволяється благословляти одностатеві пари

Про це у соцмережах сповіщує Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”.

25 вересня цього року, у відповіді на кардинальський запит щодо можливості благословення одностатевих пар, папа Франциск вперше допустив, що це, у принципі, можливо, за неодмінної умови у жодному разі не вважати такий союз шлюбом. Сьогодні Ватикан опублікував офіційний документ, підготований Конгрегацією доктрини віри, який унормовує та деталізує слова папи, таким чином роблячи їх частиною католицького віровчення.

Віднині католицьким священникам дозволяється благословляти одностатеві пари, розглядаючи кожен конкретний випадок окремо та приймаючи рішення на свій розсуд. Церемонія благословення не повинна бути частиною богослужіння або традиційного ритуалу та не може розглядатися як церковне узаконення таких стосунків. Те саме стосується і вдруге одружених католиків — оскільки католицька церква не визнає розлучення та повторні шлюби, з її точки зору такі пари не можна назвати подружжям, а їх союз — шлюбом.
За всієї дискримінаційності такого ставлення до одностатевих пар, це справді революційне та сенсаційне, хоч і вже очікуване, рішення, яке, безперечно, викличе бурю в католицькому світі та потягне за собою важливі наслідки для самої католицької церкви та традиційно католицьких суспільств.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар