“Раніше я не розуміла, навіщо потрібні гей-прайди”. А ви як?

Білоруські активістки з ініціативи “Гэта Окей” запустили онлайн-кампанію в соцмережах під хештегом #ГэтаОкей #ItsOk. Вони пропонують білорусам і білорускам розповідати свої історії прийняття і переосмислення свого ставлення до ЛГБТК+-спільноти.

Одна з учасниць кампанії каже: “Коли я вчилась в університеті, я приймала ЛГБТК+. Але ось до маршів і демонстрації почуттів публічно ставилася скептично. Мені здавалося, що це пропаганда і нав’язування“.

Приблизно з такою ж думкою зараз зіткнулися білоруські активістки під час проведення свого дослідження “Стигматизація ЛГБТК-людей у білоруському суспільстві“. Білоруси та білоруси досі вважають, що це нав’язування та пропаганда. Але чи можливо це?

“Звісно що ні. Я змінила свою думку, щойно зрозуміла, що пропаганда – це вважати, що сексуальну орієнтацію можна нав’язати або зробити модною”, – ділиться активістка. “Це ні теоретично, ні практично неможливо. Ми не можемо керувати своєю сексуальністю і контролювати її. А ось свобода вираження почуттів і правова свобода дуже тісно пов’язані”.

Тому активістки пропонують білорусам і білорускам розповісти, як вони змінили своє ставлення і думку до ЛГБТК+, використовуючи при цьому хештег #ГетаОкей #ItsOk.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією