Присяжні виправдали Кевіна Спейсі на суді за позовом Ентоні Реппа про домагання

Актор Кевін Спейсі виступив на свій захист як перший свідок на судовому процесі про сексуальні домагання за позовом актора Ентоні Реппа. Напередодні суд присяжних у Манхеттені виправдав Спейсі, якого Репп раніше звинуватив у сексуальних домаганнях.

Відповідаючи на перше запитання свого адвоката, Спейсі сказав, що претензії Репа не відповідають дійсності.

Нагадаємо, Ентоні Репп (Anthony Rapp), найбільш відомий своєю роллю в “Зоряному шляху: Дискавері”, стверджує, що в 1986 Спейсі, якому тоді було 26 років, запросив Реппа, якому тоді було 14, у свій будинок на Манхеттені. Там він схопив Реппа, повалив його на ліжко, чіпав за сідниці і притискався до нього пахом без його згоди.

На суді Кевін Спейсі (Kevin Spacey) здобув свою першу перемогу. Раніше суддя Льюїс Каплан задовольнив клопотання захисту про відхилення звинувачення у навмисному заподіянні емоційної шкоди Ентоні Реппу. Адвокати Спейсі знайшли нестиковки у заявах Реппа, вказуючи на багато невідповідностей, у тому числі на дати.

Адвокати Реппа поки що ніяк не прокоментували рішення суду присяжних.

У своїх свідченнях Спейсі також відкинув звинувачення, зроблені Ендрю Хольцманом, який виступає за обвинувачення. У 2017 році Хольцман публічно заявив, що Спейсі хапав його за промежину та притискав до себе без його згоди.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією