Президент Байден звернув увагу до кризи самогубств серед ЛГБТК+ молоді

Після трагічної смерті 16-річного Некса Бенедикта, другокурсника зі штату Оклахома, президент Джо Байден виступив у четвер із заявою з Білого дому, в якій висловив свої та співчуття Першій леді США і закликав націю протистояти тому, що він назвав епідемією знущань, з якою стикаються ЛГБТК+ молоді люди.

Згідно з даними офісу головного судмедексперта штату Оклахома, Бенедикт, небінарний і трансгендерний учень середньої школи Овассо, помер від отруєння сумішшю двох поширених рецептурних і безрецептурних препаратів, що судмедексперти класифікували як самогубство.

“Джилл і я розбиті горем через нещодавню втрату Некса Бенедикта, – сказав Байден. “Кожна молода людина заслуговує на фундаментальне право і свободу бути тим, ким вона є, відчувати безпеку і підтримку в школі і в своїх громадах. Некс Бенедикт, дитина, яка просто хотіла, щоб її прийняли, мала би бути сьогодні з нами”.


Заява президента з’явилася на тлі зростаючого гніву і скептицизму щодо односторінкового звіту судмедексперта про смерть Бенедикта. Згідно із законодавством штату, судмедексперти мають 10 робочих днів для надання повного звіту про розтин. Адвокати і члени громади висловили занепокоєння тим, що в цьому звіті не згадуються в повній мірі знущання і напади, які передували смерті Бенедикта, підкреслюючи, що такі трагедії не можна відокремити від середовища, яке їх породжує.

GLAAD застерігає від надмірного спрощення наративу навколо смерті Бенедикта, вказуючи на системні проблеми знущань і дискримінації, які ставлять під загрозу ЛГБТК+ молодь.

Пеггі Райскі, в.о. генерального директора і засновника The Trevor Project, некомерційної організації, яка надає кризові консультації та підтримку для ЛГБТК+ молоді, відреагувала на новину про ймовірну причину смерті Бенедикта у своїй заяві.

“Ми глибоко засмучені звісткою про те, що Некс Бенедикт покінчив життя самогубством після того, як зазнав жорстоких знущань і нападів у школі, – сказав Райський. “Хоча ця жахлива втрата привернула увагу всієї країни, ми також знаємо, що, на жаль, це не рідкість. Молоді ЛГБТК+ люди більш ніж у чотири рази частіше вмирають від самогубства, ніж їхні однолітки – не тому, що вони мають до цього схильність, а через величезні стреси, неприйняття та антагонізм, з якими багато хто з них стикається в суспільстві”.

Райскі продовжив: “Смерть Некса – це трагічне нагадування про те, що ми всі маємо відігравати певну роль у зменшенні та, зрештою, викоріненні самогубств серед ЛГБТК+ молоді; дослідження The Trevor Project показують, що наявність хоча б одного дорослого, який приймає ЛГБТК+ молоду людину, значно знижує ймовірність її спроби самогубства. Незалежно від того, чи це вчитель, вихователь, сусід або друг, які підтримують молодих людей, що живуть у своїй правді, – це життєстверджуючий і рятівний акт союзництва”.

Байден у своєму посланні підтримки відзначив виклики, з якими стикається ЛГБТК+ молодь.

“Небінарні та трансгендерні люди – одні з найсміливіших американців, яких я знаю. Але ніхто не повинен бути хоробрим, щоб просто бути собою”, – сказав Байден.

Випадок Бенедикта висвітлив тяжкі наслідки булінгу, особливо коли це стосується ЛГБТК+ студентів. Перед смертю Бенедикт зазнав нападу в шкільному туалеті – інцидент, який підкреслив безперервні знущання, з якими він зіткнувся через своє гендерне самовираження. На поліцейському відео, знятому після нападу, Бенедикт розповів поліцейському, що над ним часто знущалися.

У своїй заяві Байден також підкреслив відданість його адміністрації правам і безпеці ЛГБТК+, пообіцявши, що “я завжди буду прикривати вашу спину”.

“В пам’ять про Некса ми всі повинні знову взяти на себе зобов’язання покласти край дискримінації та подолати кризу самогубств, від якої страждає дуже багато небінарних і трансгендерних дітей”, – сказав Байден, додавши, що “батьки і школи повинні серйозно ставитися до повідомлень про булінг”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією