Презервативи на кожен відтінок шкіри від компанії Roam

Британський бренд Roam, що спеціалізується на сексуальному здоров’ї, розробив нову колекцію презервативів різних відтінків.

Презервативи були створені для людей усіх відтінків шкіри, щоб представники різних рас і етнічних груп змогли відчути себе комфортніше в ліжку. За заявою представників компанії, ці презервативи є першими у світі, придатними для будь-якого відтінку шкіри.

Roam пропонує свою продукцію в чотирьох кольорах: темно-коричневому, коричневому, світло-коричневому і світло-бежевому латексі. Таким чином, кожен має можливість купити презерватив, що підходить під свій відтінок шкіри. Це дасть змогу людям почуватися комфортніше та знизити бар’єри, які можуть виникнути в царині сексуальних стосунків.

Крім того, презервативи Roam призначені не тільки для тих, хто піклується про своє сексуальне життя, а й для тих, хто стежить за екологією. Усі презервативи підійдуть для веганів, а упаковка містить на 40% менше пластику, ніж звичайні упаковки.

Крім того, купивши презервативи Roam, кожен покупець також зможе зробити свій внесок у розвиток благодійності. З кожної купленої упаковки компанія обіцяє жертвувати один презерватив благодійній організації з охорони сексуального здоров’я і благополуччя, щоб зробити засоби контрацепції доступнішими.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією