Прем’єрка Італії подала до суду на вокаліста гурту Placеbo: він назвав її «фашисткою»

Премʼєр-міністерка Італії Джорджа Мелоні подала до суду на вокаліста британського гурту Placebo Браяна Молко за наклеп та образи. Він назвав її «фашисткою» та «расисткою».

Про це пише La Repubblica, передає Громадське.

Під час концерту в Турині 11 липня Молко між виступами вигукнув зі сцени: «Ваша Джорджа Мелоні расистка, фашистка, нацистка».

Це сталося на початку концерту. Загалом він виступив ще з кількома політичними зверненнями, зокрема закликав посилити захист прав небінарних і трансгендерних людей, зазначає La Repubblica.

За інформацією видання, згодом прокуратура Турина порушила справу про неповагу до державних інституцій у справі про слова, сказані Молко. Про випадок прокурору повідомили карабінери.

Нещодавно адвокати Мелоні оформили позов про наклеп.

Про політичні погляди Мелоні

Джорджа Мелоні, яка підтримує Україну, послідовно тримається правих поглядів.

У 15 років вона приєдналася до молодіжної організації «Італійського соціального руху» — цю партію заснували в 1946-му прихильники диктатора Беніто Муссоліні.

У 1995-му «Італійський соціальний рух» розпустили, а на його основі створили праву націонал-консервативну партію «Національний Альянс». Мелоні продовжила свій політичний шлях у цій партії.

У 2012 році разом із двома правими політиками — Іньяціо Ла Русса та Гвідо Крозетто — Мелоні заснувала партію «Брати Італії», що теж стоїть на націонал-християнських засадах.

26 вересня 2022 року правоцентристська коаліція «Братів Італії», «Ліги» та «Вперед, Італіє» перемогла на виборах до верхньої палати парламенту, а Мелоні стала першою в історії країни жінкою-прем’єр-міністром.

Прем’єрка, яка сповідує римо-католицизм, виступає проти евтаназії, одностатевих шлюбів та ЛГБТ-батьківства, наполягаючи, що сім’ю може утворювати лише пара — чоловік і жінка.

Натомість британець Браян Молко — відкритий бісексуал, який критикує консерватизм і націоналізм.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією