Прем’єр-міністр Ізраїлю заступився за ЛГБТ перед однопартійцями

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заступився за права ЛГБТ перед своїми колегами з коаліції. Про це пише американське видання Politico.

Газета зазначає, що сопартійці ізраїльського прем’єра виступають за ухвалення законів, що дискримінують ЛГБТ-персон. Нетаньяху пообіцяв, що новий уряд не обмежуватиме прав представників ЛГБТ.

Депутат ізраїльського парламенту Оріт Струк напередодні заявив, що “поки ще є достатньо лікарів для надання допомоги пацієнтам”, медпрацівники повинні мати право відмовити представникам ЛГБТ у лікуванні.

Інший сопартієць Нетаньяху Сімха Ротман вважає, що підприємці, наприклад, господарі готельного бізнесу також повинні мати право відмовляти в обслуговуванні ЛГБТ-персонам, “якщо це завдає шкоди їхнім релігійним почуттям”.

Нетаньяху, у свою чергу, заявив, що подібна риторика не допустима для нього та інших членів “Лікуди”, а парламент країни “не допустить дискримінації представників ЛГБТ або утиску їхніх прав на надання послуг, що є актуальним для всіх громадян Ізраїлю”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією