Прем’єр Грузії виступить на анти-ЛГБТ-конференції, Віола фон Крамон – проти

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі виступить із промовою на “анти-ЛГБТ-конференції” в Угорщині, повідомляє Sova news.

Гарібашвілі значиться серед спікерів Консервативної політичної конференції дій (Conservative Political Action Conference, CPAC), яка відбудеться 4-5 травня в Будапешті. Інформацію про учасників заходу опубліковано на сайті форуму.

Про те, що глава грузинського уряду виступить на сцені CPAC, повідомляє і Центр основних прав, що базується в Будапешті, – консервативний угорський дослідницький інститут:

“Іраклій Гарібашвілі обіймає посаду прем’єр-міністра Грузії з лютого 2021 року під прапором “Грузинської мрії”. Він вважає, що Грузія – консервативне суспільство з унікальними цінностями, заснованими на християнстві. Гендерна пропаганда не пощадила Грузію, але Гарібашвілі вважає, що активісти і політики зобов’язані поважати волю більшості, а переважна більшість грузинів відкидає пропагандистський, демонстративний тиск ЛГБТК”.

Адміністрація уряду Грузії підтвердила, що Гарібашвілі візьме участь у Конференції консервативних політичних дій в Угорщині.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті організаторів, головним доповідачем конференції стане прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. “Ми стоїмо разом” – таке гасло конференції консерваторів цього року. За словами організаторів, виступити на конференції також запрошено колишнього прем’єр-міністра Словенії Янеза Яншу, колишнього прем’єр-міністра Чехії Андрея Бабіша, американського конгресмена Беррі Мур та інших.

Як зазначила посол Угорщини в Грузії Анна-Марія Шико, “організатори надіслали запрошення прем’єр-міністру Гарібашвілі, тому що це широка платформа політичних поглядів, це стосується цінностей, які ми поділяємо“.

Депутатка Європарламенту Віола фон Крамон також прокоментувала участь Гарібашвілі в конференції. Вона звернулася до групи політичних партнерів “Грузинської мрії” в Європарламенті з питанням, наскільки правильним є їхній альянс із правлячою партією Грузії.

“Грузинська мрія” є членом-спостерігачем Європейської соціалістичної партії (PES), яка представлена в Європарламенті у складі “Прогресивного альянсу соціал-демократів” (S&D).

“Ви бачили? Ваш партнер, грузинська партія, веде передвиборчу кампанію з крайнім правим табором Стіва Беннона та іншими в Угорщині… Ви впевнені, що це правильний альянс для “прогресивної” партії?”
– написала фон Крамон у Twitter.

Член грузинської парламентської більшості Іраклій Заркуа заявив, що уряд країни “завжди братиме участь там, де дотримуються інтереси більшості населення Грузії”.

“Релігія, православ’я, християнство, сімейна чистота, традиційні цінності – цьому присвячена конференція. Там, де ми говоримо про Бога, права людини, Грузія буде скрізь, і, природно, нашого прем’єр-міністра запрошено, і він виступатиме на цій платформі… Наш інтерес – Європа, європейська інтеграція, збереження і зміцнення православ’я, наш інтерес – захист наших цінностей і грузинів, що сумісно з демократією”,
– заявив Іраклій Заркуа.

За повідомленням Associated Press, дводенна конференція відображає поглиблення зв’язків між американським правим крилом і урядом Віктора Орбана.

Консервативна політична конференція дій – щорічні збори консерваторів, засновані у США 1974 року. Минулого року захід теж проходив у столиці Угорщини під гаслом “Бог, Батьківщина, сім’я”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією