Прем’єр Грузії в Будапешті різко виступив проти “пропаганди ЛГБТ”

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі під час виступу на Консервативній політичній конференції дій (Conservative Political Action Conference, CPAC), що відбувається в Будапешті 4-5 травня заявив, що сили, які виступають проти свободи, намагаються досягти своїх цілей через “пропаганду ЛГБТК+”, – повідомляють ЗМІ.

Під час свого виступу грузинський прем’єр сказав:

Як сили, що виступають проти свободи, правди, намагаються домогтися своїх цілей? Саме через руйнування традиційних, сімейних цінностей і примус до помилкової свободи. Наприклад, через пропаганду ЛГБТК+, спроби законодавчо узаконити зміну статі для дітей в обхід батьків. Нав’язують так звані “інновації”, які мають відірвати людей від їхнього коріння, сім’ї, традицій, культури та історії. Легко керувати такою людиною, яка забула свою історію, віру – безрідною людиною“.

Ми захищаємо права більшості, для якої сім’я – це союз між чоловіком і жінкою. Де жінка – мати, а чоловік – батько. Ми захищаємо права абсолютної більшості нашого населення. Абсолютна більшість нашого суспільства поділяє ці консервативні сімейні цінності“, – наголосив Гарібашвілі та зауважив, що угорському народу пощастило, бо його інтереси захищає “християнин-боєць” Віктор Орбан.

“Угорському народу пощастило, що в цю складну епоху в нього є мудрий і далекоглядний національний лідер – Віктор Орбан, який захищає інтереси свого хороброго народу. Орбан – зразковий політик і християнин-борець”, – підсумував прем’єр Грузії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією