Представники ЛГБТ зустрілися з Папою, щоб поговорити про «Церкву, яка нікого не виключає»

21 вересня відбулася зустріч Папи Франциска з  представниками ЛГБТ-католиків Італії, які кажуть, що понтифік заохочує їхні зусилля будувати «Церкву, яка нікого не виключає».

Як повідомляє щоденне видання Конференції єпископів Італії «L’Avvenire», представники ЛГБТ-організації «Намет Йонатана» зустрілися з Папою після його загальної аудієнції в середу. Ця організація, заснована у 2018 році, має на меті забезпечити «притулки гостинності та підтримки для ЛГБТ-осіб і кожної особи, що постраждала від дискримінації», пише National Catholic Reporter.

Учасники зустрічі були одягнені у футболки з зображенням райдужного серця та цитатою з Першого послання апостола Йоана: «Страху нема в любові» (1Йн 4, 18).

Повідомляється, що один із учасників зустрічі, отець Джанлука Каррега, що очолює пастирське служіння ЛГБТ у Туринській дієцезії, попросив у Папи дозволу продовжувати «будувати гостинну Церкву, яка нікого не виключає». Інші делегати передали Папі колекцію листів від батьків ЛГБТ-дітей, які зіткнулися з «ізоляцією та недовірою у християнській спільноті».

Протягом свого понтифікату Папа Франциск намагався розширити душпастирське охоплення ЛГБТ-осіб та їхніх сімей, але разом із цим утверджував вчення Церкви про те, що гомосексуальні акти є «внутрішньо невпорядкованими». Під час аудієнції 26 січня поточного року він заохотив батькам не засуджувати своїх дітей, якщо ті мають одностатеві стосунки, додавши, що вони повинні «супроводжувати їх, не ховаючись за позицією осуду».

Минулого місяця Папа також уже вчетверте зустрівся з групою так званих «трансґендерних осіб», якими опікується католицька парафія на околиці Рима.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією