Прапор ЛГБТ у науковому інституті Уругваю прибрали за наказом міністерства

Райдужний прапор, який символізує підтримку ЛГБТ-людей, був прибраний з флагштока перед НДІ біологічних досліджень імені Клементе Естабле в Монтевідео за наказом міністерства освіти і культури Уругваю, 23 вересня повідомляє Montevideo Portal.

«За прямим наказом міністерства освіти та культури знято прапор різноманітності. Це порушення прав кожного. У нас немає слів, щоб висловити обурення, яке ми відчуваємо»,— написала одна із співробітників інституту у Twitter.

Один із членів керуючої ради інституту пояснив, що оскільки установа є підрозділом міністерства, його накази є обов’язковими для виконання. Він уточнив, що співробітники інституту, які виступили з ініціативою підняття прапора, “мають можливість у своїх соцмережах висловлюватися так, як їм зручно, але ми зобов’язані поважати накази міністерства“.

Три дні тому перед головним входом до НДІ біологічних досліджень імені Клементе Естабле в Монтевідео з ініціативи кількох співробітників і зі схвалення керівництва установи було піднято прапор ЛГБТ. Прапор було спущено після вказівки з міністерства освіти та культури.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією