Перший трейлер серіалу Райана Мерфі про маніяка Джеффрі Дамера

У новому серіалі Райана Мерфі для Netflix Еван Пітерс грає сумнозвісного серійного вбивцю Джеффрі Дамера.

“Дамер – Монстр: Історія Джеффрі Дамера” – на відміну від інших шоу та документальних серіалів про маніяків, новий фільм зосередиться не на серійному вбивці, а на історіях його жертв. Напередодні вийшов перший трейлер проекту.

У головних ролях Еван Пітерс (Джеффрі Дамер), Нісі Неш (Гленда Клівленд), Моллі Рінгуолд (Шарі Дамер), Річард Дженкінс (Лайонел Дамер) та Майкл Лернед (Кетрін Дамер).

В останні роки в Голлівуді вже виходило кілька проектів, присвячених злочинам Дамера, а також інших сумнозвісних серійних убивць.

“Дамер” – це не перший досвід співпраці Пітерса та Мерфі. Але цього разу, окрім головної ролі у серіалі, Пітерс виступає ще й як виконавчий продюсер.

Джеффрі Дамер залишається одним із найжорстокіших серійних убивць в історії. Він убив і з’їв щонайменше 17 чоловіків із 1978 по 1991 рік. Сексуальність Дамера також грала роль його злочинах, оскільки він часто полював геїв. Гомофобія та байдужість поліції дозволили йому безкарно вбивати півтора десятиліття.

Джеффрі Дамер визнав себе винним у вбивстві 15 людей. Він вимовив зворушливу промову каяття, у якій постійно згадував Бога і вимагав засудити себе до страти, хоча міг не знати, що у той час смертну кару у штаті Вісконсін було скасовано. Його засудили до 1070 років суворого тюремного ув’язнення. Але вбивці не вдалося відбути і два роки свого терміну. 28 листопада 1994 року в туалеті він не догодив якомусь Крістоферу Скарверу, який завдав маніяку кілька смертельних ударів шваброю в область голови.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією