Посол Франції з прав ЛГБТ: Канада повинна протистояти негативу, що виходить від росії

Посол Франції з питань прав ЛГБТ вважає, що Росія сприяє виникненню глобального протистояння ЛГБТ і стверджує, що франкомовні країни повинні працювати разом, щоб протистояти зростаючій поляризації.

Тема ЛГБТ є однією з найбільш конфронтаційних, найбільш вибухонебезпечних у міжнародних відносинах“, – заявив Жан-Марк Бертон в інтерв’ю французькою мовою під час свого нещодавнього візиту до Канади.

Бертон також повідомив, що його вразили канадські протести проти ЛГБТ, свідком яких він став під час свого візиту наприкінці вересня.

Близько року тому уряд президента Франції Еммануеля Макрона призначив Бертона послом, якому доручено просувати права ЛГБТ як через публічну адвокацію, так і через роботу на дипломатичній і цивільній службі Франції.

За словами Бертона, Росія завдає особливої шкоди ЛГБТ-спільноті по всьому світу. Москва виправдовувала свої вторгнення в Україну в 2014 і 2022 роках частково тим, що західні країни прагнуть підірвати “традиційні цінності”, надаючи більше простору ЛГБТ, пов’язуючи їх із педофілією.

У росії безкарно діють воєнізовані угруповання, які заманюють людей з ЛГБТ-спільноти на ймовірні побачення, а потім піддають їх сексуальному насильству і ганьблять на камеру. У липні цього року в росії були заборонені деякі операції зі коррекції статі, а давні заборони на так звану “пропаганду гомосексуалізму” поширюються на такі країни, як Киргизстан.

“Ми маємо бути вкрай пильними щодо того, що відбувається в Росії”, – зазначив Бертон.

“Росія намагається поширити свій ЛГБТ-наратив всюди. Вона також намагається поширити свої репресивні інструменти”.

За його словами, особливу заклопотаність викликає те, що російські посольства співпрацюють з євангелічними групами, що базуються у США, які лобіюють ухвалення законодавцями законів, які криміналізують ЛГБТ-спільноту, а також заохочують поширення ненависницької риторики в соціальних мережах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар