Поліція проводить розслідування після вандалізму над прапорами ЛГБТК+ з написами “пийте туалетну воду” та іншими жорстокими гаслами в Лондоні

Столична поліція розслідує можливий злочин на ґрунті гомофобії після того, як кілька прапорів прайду в Східному Лондоні були облиті червоною фарбою.

Рано вранці в неділю (23 червня) поліцію викликали на залізничну станцію Форест-Гейт, що на Вудгрейндж-роуд, у зв’язку з тим, що великий прапор прайду на тротуарі біля неї був залитий червоною фарбою.

Через кілька днів, у середу (26 червня), поліцію знову викликали на те саме місце, де два інші прапори Прайду зазнали злочинного пошкодження і були облиті фарбою.

Жодних арештів ще не було зроблено, і поліція продовжує розслідування.

Це не перший випадок пошкодження прапорів прайду в східному Лондоні, раніше на двох транс- і райдужних прапорах було написано фарбою “скажи ні”, а на прапорі прайд прогреса було нанесено повідомлення, що закликає ЛГБТК+ “пити туалетну воду”.

Говорячи з PinkNews про ці інциденти, засновник і співдиректор Forest Gayte Pride Каррон Гаррісон (Carron Harrison) сказав, що організація “шокована” такою кількістю кримінальних злочинів проти прапорів.

“Ми все ще боремося за рівність і стикаємося з гомофобією, про що свідчить постійний вандалізм щодо наших прапорів.

“Це лише підкреслює, наскільки нам потрібна гордість. Люди кажуть: “Чому ви все ще святкуєте? Чому вам все ще потрібна гордість?

“Але послання, яке ми хочемо дати, полягає в тому, що вони можуть зафарбувати наші прапори, вони можуть залякати нас, але вони не можуть зафарбувати нашу гордість”.

Прапори прайду були пошкоджені в березні 2024 року (Forest Gayte Pride/ Andrew Diver)

Гаррісон також сказав, що громадськість Форест-Гейт була “абсолютно обурена”, і люди залишилися засмученими злочинними діями.

“З тих пір, як у нас з’явилися прапори на тротуарі, люди відчули, що Форест-Гейт був дійсно гостинним для квір-спільноти, і навіть агенти з нерухомості сказали, що люди переїжджають сюди через це. Вони відчувають себе в безпеці через це. Тому люди абсолютно обурені”.

Мер Ньюхема, Рохсана Фіас, виступила в X/Twitter, щоб засудити вандалізм, заявивши, що рада “перефарбує прапор з гордістю і в знак солідарності“.

Вона написала:

“З 2018 року тут, у @NewhamLondon, ми чітко дали зрозуміти, що наш район – це місце, де ви вільні бути тим, ким хочете бути, і вільні кохати того, кого хочете. Ми стали першою радою, яка підняла нові прапори “Веселка прогресу” на наших ратушах у 2019 році і намалювала прапор “Веселка прогресу” біля станції Forest Gate, щоб відзначити внесок, зроблений членами наших спільнот лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів.

“Прапори, які ми піднімаємо, і прапори, які ми малюємо, відображають наше святкування нашого розмаїття; необхідність постійного прогресу і боротьби за рівність. Бути пильними в наших зусиллях по боротьбі з гомофобією, трансфобією та всіма формами ненависті та фанатизму в нашому суспільстві”.

“Ми дуже серйозно ставимося до цих правопорушень”

Щодо останнього інциденту детектив-інспектор Джеймс Раш з відділу громадського захисту Північно-Східного регіону сказав:  “Ми усвідомлюємо, що ці інциденти викликали значне занепокоєння і засмучення в місцевому районі та серед місцевої ЛГБТК+ спільноти, особливо тому, що це сталося під час Місяця Прайду і всього за кілька днів до Лондонського Прайду.

“Ми поділяємо цю стурбованість і засмучення та розуміємо, наскільки залякуючими можуть бути подібні злочини, саме тому ми залишаємося відданими справі викорінення злочинців на ґрунті ненависті та запобігання подальшим інцидентам.

“Я хотів би запевнити громаду, що ми дуже серйозно ставимося до таких злочинів і проводимо ретельне розслідування, щоб притягнути винуватця чи винуватців до відповідальності. Ми не будемо миритися з подібними правопорушеннями.

“Ми також знаємо про попередні заяви про злочинну шкоду на ґрунті гомофобії в тому ж місці, зокрема на початку березня, і в рамках нашого розслідування ми з’ясуємо, чи не пов’язаний цей інцидент з ними“.

Інспектор Раш закликав усіх, хто володіє будь-якою інформацією, звертатися до нього: “Я закликаю всіх, хто має будь-яку інформацію про те, хто несе відповідальність, або бачив когось, хто підозріло поводився в цьому районі в ніч з суботи на неділю або в ніч з вівторка на середу, вийти на зв’язок.

“Якщо ви проїжджали в той час у цьому районі і маєте записи з відеореєстраторів, будь ласка, також зв’яжіться з нами“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар