Поліцейські ображали учасників ЛГБТ-маршу у Молдові? Що сказали у МВС

Міністерство внутрішніх справ (МВС) Молдови не підтримує прояву нетолерантності своїх співробітників та вживає дисциплінарних заходів, щоб зберегти повагу до держслужбовців.

Про це розповів NM 21 червня відповідальний у зв’язках із громадськістю МВС Даніел Мазепа. Так він прокоментував звинувачення центру захисту прав ЛГБТ-спільноти GENDERDOC-M, який заявив, що поліція ображала учасників ЛГБТ-маршу, який пройшов у Кишиневі 19 червня.

Даніел Мазепа заявив, що поліцейські та карабінери повністю забезпечили громадський порядок у ході масових заходів 19 червня.

«Завдяки роботі 2210 співробітників МВС, поліцейських та карабінерів вдалося уникнути інцидентів, що загрожують безпеці. Хоча певна міра ризику була, особливо з огляду на контрпротести проти Марша гордості. При цьому це був найдовший маршрут, пройдений учасниками маршу. Це стало можливим завдяки самовідданості співробітників МВС», – сказав представник MM.

Він закликав людей, незадоволених поведінкою поліцейських цього дня, офіційно зареєструвати скарги.

«Якщо організація чи людина мають претензії до дій співробітників МВС, ми закликаємо офіційно зареєструвати скарги в компетентних органах», — сказав Мазепа.

Рраніше GENDERDOC-M звинуватили співробітників поліції, які забезпечували безпеку маршу, у тому, що вони дозволяли собі ображати учасників маршу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією