Одеський художній музей приєднується до святкування місяця прайду

Одеський художній музей приєднується до святкування місяця прайду. Про це музей сповістив на своїй сторінці у Facebook.

53-й рік поспіль кожного червня в усьому світі проходить прайд-місяць — місяць видимості та гордості геїв, лесбійок, бісексуалів, трансгендерів та інших людей, ідентичність яких виходить за межі гетеронормативності. Його було встановлено на згадку про Стоунволлське повстання — організований опір ЛГБТ-спільноти переслідуванням з боку влади — саме це повстання стало визначальною подією, що ознаменувала собою початок масового руху за дотримання прав ЛГБТ+ людей у США та в усьому світі.

Одеський художній вважає, що місяць видимості залишається важливою подією для нашої країни, яка невтомно виборює своє право бути вільною. В лавах ЗСУ наші життя захищають мужні люди, незалежно від гендерну та орієнтації.

Крім того хочемо всіх привітати з ратифікацією Стамбульської конвенції в Україні. Для нашого музею людські права, безпека та свобода самовираження є найвищими цінностями, без яких не може існувати і мистецтво.

16 липня ви матимете змогу у цьому переконатися. Одеський художній відчинить свої двері виставкою нових надходжень 2021 року.

Щасливого прайду! Слава Україні! ❤️

Джерело

 

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією