Після винесення “охоронного ордера” Рікі Мартін заявив, що його оббрехали. Він звернеться до суду

Поп-музикант, актор і письменник Рікі Мартін, проти якого 2 липня було винесено заборонний судовий наказ відповідно до закону Пуерто-Ріко про домашнє насильство, заявив, що його оббрехали і сам пообіцяв звернутися до суду.

“Винесений проти мене охоронний ордер ґрунтується на абсолютно хибних твердженнях, тому я відреагую в судовому порядку з фактами та гідністю, які мене характеризують”, – написав Рікі Мартін у своєму мікроблозі.

“Оскільки це юридичне питання, я не можу зараз робити докладних заяв. Я вдячний за нескінченні слова солідарності і приймаю їх усім серцем”, – додав 50-річний Рікі Мартін.

Як раніше повідомлялось, офіційних подробиць про охоронний ордер немає. Місцева газета “El Vocero” пише, що звернення за забороною походить від когось, хто стверджує, що зустрічався з Мартіном протягом семи місяців. Нібито вони розлучилися два місяці тому, але з моменту розриву Рікі Мартіна бачили “як він тинявся біля” будинку заявника не менше трьох разів. За повідомленнями “El Vocero”, неназваний заявник “боїться за свою безпеку”. Він з якоїсь причини не став подавати заяву до поліції, натомість звернувшись прямо до судді за охоронним ордером. Рішення судді не дозволяє Рікі Мартіну зв’язуватися із заявником, доки не будуть призначені судові слухання.

З 2017 року Рікі Мартін одружуений зі шведсько-сирійським художником Джваном Йосефом. Сім’я виховує чотирьох дітей. У них спільні донька Люсія та син Ренн, а також 14-річні сини Рікі Маттео та Валентино, народжені у 2008 році.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією