Після критики та звернень: ФІФА дозволила ЛГБТ-символіку на матчах ЧС-2022

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) вирішила дозволити веселкову символіку на стадіонах під час матчів чемпіонату світу-2022 з футболу. Про це повідомляє британська газета The Independent.

У матчах першого туру групового етапу у деяких шанувальників футболу охорона стадіонів вилучала символіку та предмети одягу, на яких були веселкові символи та знаки спільноти ЛГБТК+.

Низка футбольних федерацій звернулися до ФІФА з цього приводу. Тоді організація поінформувала, що господарі турніру більше не створюватимуть проблем глядачам із символікою.

Перед матчами другого туру Федерація футболу Уельсу повідомила, що вболівальникам можна відвідати матч Мундіалю їхньої збірної проти Ірану, прихопивши із собою символіку спільноти.

— У відповідь на звернення Федерації футболу Уельсу ФІФА підтвердила, що вболівальникам у веселкових капелюхах і з прапорами буде дозволено входити на стадіон на матч збірної проти Ірану в п’ятницю, – йшлося у повідомленні валлійської федерації.

Дискримінація прав ЛГБТК-спільноти стала однією з причин критики організаторів Мундіалю у Катарі. Оскільки у цій країні Перської затоки права спільноти перебувають поза законом, у Катара вимагали гарантій безпеки для відповідних фанатів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією