Підозрюваному в підпалі гей-клубу в Нью-Йорку висунуто звинувачення

Поліція Нью-Йорка затримала підозрюваного у підпалі гей-клубу “Rash” у Нью-Йорку. Внаслідок інциденту постраждали кілька людей.

24-річного Джона Лхота (John Lhota) заарештували 13 квітня, повідомляє “Advocate” з посиланням на американський Мін’юст.

Лохота потрапив на записи камер спостереження на найближчій заправці, коли заповнював каністру бензином. На іншому відео вже біля клубу видно, як Лхота кидає на підлогу недопалок, але нічого не відбувається. У результаті він скористався запальничкою, щоб спровокувати пожежу, що спричинило вибух. На інших записах Лхота тікає із клубу.

У заяві прокурора Східного округу Нью-Йорка Бреона Піса йдеться, що Лхота навмисно підпалив ЛГБТ-заклад, що призвело до серйозних поранень двох його співробітників. Під загрозу було поставлено життя відвідувачів, а також рятувальників, котрі боролися з вогнем близько години. Прокурор додав, що влада “рішуче засуджує такі акти насильства”.

Наприкінці минулого тижня Лхота постав перед судом у Брукліні. Він не визнав себе винним і суддя розпорядився про його затримання, повідомляє The New York Times. Підозрюваному в сукупності загрожує до 40 років позбавлення волі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією