Під хіт Леді Гагі “Born This Way” Джо Байден підписав закон “Про повагу до шлюбу”

Тріумф рівності у США. Президент США Джо Байден 13 грудня 2022 року підписав закон “Про повагу до шлюбу”. Шлюбна рівноправність на всій території США перемогла за законом, незалежно від будь-яких рішень щодо цього Верховного суду.

“Сьогодні чудовий день, – сказав Джо Байден (Joe Biden), звернувшись до публіки біля Білого дому. – Я хочу подякувати всім вам за те, що ви прийшли сьогодні сюди”.

Він також подякував законодавцям, які працювали над законопроектом, у тому числі сенаторам Теммі Болдуїн, Сьюзан Коллінз, Чака Шумера, Дайан Файнштейн та іншим. Окремо президент згадав члена палати представників США Джеррольда Надлера і спікерку Ненсі Пелосі, яка невдовзі залише свій пост.

Байден нагадав про Річарда і Мілдред Лавінг, які в 1958 році були заарештовані в рідній Вірджинії за міжрасовий шлюб і виграли у Верховному суді в 1967 році, відзначив багато пар та окремих громадян, які протягом багатьох років боролися за право на одностатеві шлюби.

“Сьогодні ми святкуємо наш прогрес”, – сказав Джо Байден, додавши: “Кохання є кохання. Право є право. Справедливість є справедливість”.

Одночасно Джо Байден засудив закони проти ЛГБТК+, які намагаються приймати консервативні штати, а також заявлений суддею Кларенсом Томасом намір скасувати рішення Верховного суду щодо рівності шлюбів. Байден підкреслив, що расизм, гомофобія, трансфобія та антисемітизм пов’язані між собою.

Президент, пише “Advocate”, також згадав про звільнення з російської колонії суперзірки WNBA, піонера ЛГБТ-руху у спорті Бріттні Грінер.

І потім підписав законопроект під оплески присутніх. Коли Джо Байден підвівся з-за столу, зазвучала пісня Леді Гаги “Born This Way”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією