Петицію за заборону “пропаганди ЛГТБ” розглянуть у Мінкультури Казахстану

«Нашим дітям відкрито нав’язується одностатеве кохання», заявили автори петиції.


Петиція проти «ЛГБТ-пропаганди» зібрала 50 тисяч підписів за десять днів. Її створення на порталі ePetition ініціювала керівник «Казахстанського союзу батьків» Багіла Балтабаєва.

“Нашим дітям відкрито нав’язується одностатеве кохання. Нав’язується з книжкових крамниць, екранів телевізорів і смартфонів. Молодь відкрито поширює і пропагує свої нездорові стосунки. Так, крадькома і непомітно, серед молоді формуються нові стандарти сексуальних стосунків. Попутно просувається, що традиційні цінності – це пережитки минулого, ознака відсталості. Тому через острах критики багато хто мовчить. А ті, хто, набираючись сміливості, виступають проти пропаганди ЛГБТ, тавруються як ретрогради і консерватори. Але поки ми, більшість, мовчимо, наші діти через свою незрілість і недосвідченість починають вважати, що одностатеве кохання – це нормально і навіть модно”, – йдеться в тексті петиції.

Як прокоментували в прес-службі Міністерства культури та інформації РК, петиція «Ми проти відкритої і прихованої пропаганди ЛГБТ в РК!» зібрала необхідну кількість підписів для офіційного розгляду.

“Згідно зі статтею 90-4 АППК РК, після досягнення порогу в 50 000 підписів Міністерство культури та інформації РК прийняло петицію до розгляду. Відповідно до статті 90-5 АППК РК, термін розгляду петиції становить до 40 робочих днів з моменту її реєстрації”, – повідомили в міністерстві.

У відомстві додали, що буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть представники зацікавлених сторін, держорганів і громадських об’єднань. Процес розгляду петиції відбуватиметься відповідно до вимог законодавства.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар