Перший трейлер квір-роману про Аристотеля і Данте, які відкривають таємниці Всесвіту

Фільм про романтичні пригоди підлітків Аристотеля і Данте “Відкриваючи таємниці Всесвіту” (Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe) отримав перший трейлер.

Ностальгія за часами туманної юності охоплює вас під час перегляду трейлера фільму “Відкриваючи таємниці Всесвіту”. Це довгоочікувана екранізація підліткового квір-роману Бенджаміна Аліре Саенса “Аристотель і Данте відкривають таємниці Всесвіту”.

Фільм – історія зустрічі двох мексикано-американських підлітків в Ель-Пасо, Техас, 1987 року. Картина зосереджена на переломному моменті в їхньому житті, коли кордони між дружбою і коханням починають змиватися. Ситуація ускладнюється спробою зрозуміти і прийняти свою сексуальність.

15-річний Арістотель Мендоза (Макс Пелайо) зустрічає волелюбного Данте Квінтана, (Різ Гонсалес), і його тихе життя змінюється. Данте розширює світ Арістотеля – музикою, поезією, знаннями про Всесвіт, але все змінюється, коли вони розлучаються і починають переосмислювати уявлення про ті стосунки, які їх пов’язували.

“Відкриваючи таємниці Всесвіту” – режисерський дебют Ейч Альберто, відомої за проєктом “Маленька Америка”.

Трейлер підказує, що цей фільм – чудове полотно, наповнене сонячним світлом і ностальгією за юністю, що зможе зігріти навіть найбільш скептично налаштоване серце.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією