Soft.ua – бізнес, який “проти ЛГБТ”

Компаія Soft.ua оприлюднила гомофобний пост щодо ЛГБТ спільноти. Про це сповіщує КиївПрайд.

Ми повірити не можемо, що нам доводиться писати цей пост, ще й в Прайд місяць, але як вже є.

Передісторія: Компаія Soft.ua опублікувала вакансію, де серед вимог було зазначено “не відноситься до ЛГБТ спільноти”. Після суспільного резонансу, цю вимогу прибрали. Але пізніше компанія опублікувала пост, де заявили “Ми проти ЛГБТ” і назвали квір людей “збоченцями”.

Ну що ж, про те чому дискримінація це погано ми вже розповідали в пості про hazard.gym.  Сьогодні зосередимося на аргументах самих Soft.ua, щоб чогось не додумувати.

Почнемо зі слона в кімнаті: Soft.ua порушили законодавство. Стаття 2-1 Рівність трудових прав громадян України “Забороняється будь-яка дискримінація в сфері праці (…)залежно від (…) гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації”. І хоча Soft.ua називають цей закон фіговим листочком (спосіб прикривання геніталій), ми сприймає українське законодавство серйозно і вважаємо, що порушники мають бути покарані.

Далі Soft.ua розповідають, як на них “напали” представники квір спільноти і заявляють, що відтак ЛГБТІК+ люди не дискримінова група, а агресивна. (Шановні Soft.ua, “дискримінація” і “агресія” – не антоніми, тож у вас помилка в тверджені, але це вже деталі)).

Уявіть злочинця, який вчинив правопорушення і був пійманий на місці, але замість визнання провини починає плакати про те що поліцейські які його зловили аб’юзери, а українське законодавство токсичне.

Спроба soft.ua стати в позицію жертви не більше ніж маніпуляція. А а ми ми не таке не видемось.

Ми розуміємо, що хтось волів би жити в Середньовіччі, але, подобається це Soft.ua, чи ні, ми живемо в правовій світській державі, де панує верховенство права, а злочинці знаходять своє покарання.

Існують маленькі книжечки законів України. Soft.ua, купіть собі то, воно недороге.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією