Перше фото Лукаса Геджеса і Майка Файста з театральної постановці “Горбата гора”

З’явилося перше фото Майка Файста (Mike Faist) і Лукаса Геджеса (Lucas Hedges) в головних ролях у театральній адаптації “Горбатої гори”.

Театральну адаптацію оповідання Енні Прул 1997 року “Горбата гора”, в якому розповідається про двох ковбоїв з Вайомінга, що зблизилися в молодості на випасі овець, буде представлено в лондонському Вест-Енді. Файст і Геджес мають чудовий вигляд в образі ковбоїв!

П’єса, заснована на оповіданні, яке 2005 року надихнуло режисера культового фільму Енга Лі, написана Ешлі Робінсоном (Ashley Robinson). Музику написав Ден Гіллеспі Селлс (Dan Gillespie Sells), режисером виступає Джонатан Баттерелл (Jonathan Butterell), відомий за проектом “Всі говорять про Джеймі”.

“1963 рік, штат Вайомінг: дика місцевість, люди живуть у злиднях, в ізольованих і консервативних спільнотах, – йдеться в анонсі постановки. – Енніс і Джек влаштовуються на роботу на відокремленій горі Броукбек, і все, що хлопці вважали правильним, перевертається, коли вони віддаються своїм емоційним переживанням. Прекрасне кантрі та вестерн-музика Дена Гіллеспі Селлса обрамляють цю розповідь про непереборне та таємне кохання, яке тривало протягом двадцяти років, і його трагічні наслідки”.

Прем’єра “Горбатої гори” в Лондоні 18 травня. Покази триватимуть до 12 серпня, пише “Out”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією